The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
УРА!!! От 01.01.2010г. без акциз за МПС.

#1
Днес във в-к "24часа" на 1ва стр. е оповестена благата вест. Пише, че упорит пловдивчанин живеещ във Франция е в основата на това-да е жив и здрав човека.Има и още по-добра вест за всички с мощни/над 120кВ/автомобили-май ще връщат акциза платен за периода 2007-2009г.Ще почакаме и ще видим, но май ще започнем да усещаме, че сме в ЕС...... най-накрая :wink: Big Grin . Доколкото разбирам обаче става в-с само за коли/стари и нови/ внесени от страни членки на ЕС. Честито на печелившите!!!!!!! :ctf: :ctf2:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#2
Щом е на първа страница, че и в 24ч, съм скептично настроен. не излезе ли обнародвано в държавен вестник нищо не е законно. освен това такова животно като връщане няма. така че не бързайте да се радвате Confusedhock:
Reply

#3
Държавата да върне пари :-k :-k Някак си не ми се връзва с концепцията на властимащите да прибират колкото се може повече пари от бедното и изстрадало население. Big Grin Big Grin Big Grin А може да е и някакъв предизборен трик , знае ли се Big Grin
Reply

#4
Те хубаво ще махнат акциза, но според мене ще дигнат друга такса. Не може така да си празнят джоба те. Confusedhock:
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#5
Тази новина/клюка лично според мен не е особено радостна. От зелена гледна точка най-вече! Ще се напълни с 6,8,10,12 цилиндрови зверове с по 200 и отгоре коне който ще бълват по едно кило вредни емисии на километър, некадърниците ще се гонят още по-диво. Но това е нормално за България изкупуваме им морга-автомобилите и не рециклираме още по-морга старите си, а просто ги продаваме на някой който е още по-закъсал. Целия свят гледа към по-икономичното, по-безвредното, а болшинството сънародници се чудят колко коня най-много могат да яздят едновременно и то без да плащат. Защо на запад според вас условията за такива мощности са тежки и си продават зверовете "за безпари"? Аз съм против падането на акциза. За мен 75 к.с. са напълно достатъчни за предвижването на 1 човек (както за съжаление се използват автомобилите тук) :wink: Мое мнение :!:
Reply

#6
ако това стане наистина.... минавам на С70 Т5 Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#7
това ми звучи като S 60 R Big Grin R R R R R R R R R R R R R R R R !!!
S 60 D5 - 2003
Reply

#8
veskoz Wrote:Ще се напълни с 6,8,10,12 цилиндрови зверове с по 200 и отгоре коне който ще бълват по едно кило вредни емисии на километър,
Не знам дали си запознат, обаче големите двигатели имат по-пълно изгаряне и съответно са по-екологични. По този въпрос по-скоро има значение възрастта и катализатора.
Иначе за героите по пътя си прав Sad , но проблема не е в конете под капака, а в магарето зад волана (беше нечий подпис)!
Reply

#9
МНого добра новина моята мечта е Волво с40 Т4 :oops: ама немога да чакам до 01.01.2010г за да си я купя а имам план за това как да си я направя :wink:
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Reply

#10
По-пълно изгаряне няма. Има изгаряне на повече. Непълното изгаряне води до повече сажди. Непълно изгаряне има при липса на кислород за достигане на хумогенна смес за горене. Иначе си прав единствено че по-пълно изгаря кислорода на планетата и мангизите в джоба Tongue Tongue Tongue И хайде моля те обясни ми кое е по-екологичното на Dodge Chalenger r/t 5.7 HEMI в сравнение с Волво С40 1.8

п.п. и за мое съжаление S 60 R не се произвежда вече
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)