The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за добър монтаж на задно стъкло на 245

#1
Здравейте скъпи колеги. Аз съм собственик на едно чудесно 245. За огромно съжаление ,на бул Сливница, както си чаках културно в задръстването, бях изненадан заднешката...познайте от какво...БЕТОНОВОЗ! Танка си е танк,почти не мръдна,но понеже проклетото чудо е високо ( кво ли търсят по центъра, Аман от тез, дано най сетне ги тръшне финансовата криза!) Та ми счупи задното стъкло. Големи мъки бяха да намеря стъкло, не е за описание . Моля за мнение къде културно може да ми бъде поставено. Тъй като то си е хем с уплътнение, хем лепено, пък има и едни
щипки, които се огъват....? Ако разбера, къде все пак ще е срещата в неделя, на Бонсови или пред НИМ, ще мина там за да се посъветвам с колегите на място,че много си обичам колата Cry Пък и не съм сигурен дали ще работят нагревателите ,че стъкълцето е втора употреба Cry За ново не мовеше и дума да става,по всички Кобри и Мустанги ме гледаха като неандерталец... :wink:
Reply

#2
Сигурно става дума за модела след 86-та,мисля,че стъклото е лепено а щипките са за лайсната ,но не съм много сигурен.На баща ми е такова,но не съм го разглеждал подробно,а и в книгата която имаме не пише нищо.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)