This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не звънете на тези телефони: 0881.....; 0891......
"Не звънете на тези телефони: 0881.....; 0891......
Тези телефони не са импулсни, нормално си се таксуват, все едно звъниш на някой приятел. Каква е разликата обаче? Човека имащ такъв телефон и мобилния оператор си делят паричките които ти ще платиш за разговора. Т.е. човека притежаващ тоя номер си изкарва хляба с това. Преди главно по разни обяви ги пишеха: "Запазен опел кадет ... дрън дрън ... звънят хорицата без да си имат представа че тоя опел не съществува. Или "малда вдовица търси сродна душа" и др. подобни. Напоследък почти никоя медия не си позволява да публикува такива номера (0881*, 0891* и т.н.) и тия хорица са намерили друг хитроумен начин да припечелват. Това е моето обяснение."

Тази тема я копирам от Тунинг форума с надеждата някой от клубарите тук ДА НЕ СЕ ОПАРИ!!!!!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Thanks given by:
Благодаря! Ценен пост..аз изобщо не бях запознат..но по принцип не звъня на такива номера.. Tongue До къде стигнаха хората..ужас..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Thanks given by:
А бе, за 0881хххххх не е 100% вярно - стационарните телефони в централата на М-тел са точно такива! Wink Просто тарифата е си е като да звъниш на мобилтелски gsm-номер...
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Thanks given by:
watcher написа:А бе, за 0881хххххх не е 100% вярно - стационарните телефони в централата на М-тел са точно такива! Wink Просто тарифата е си е като да звъниш на мобилтелски gsm-номер...

Идеята е по-скоро , когато човек се обажда на такива номера по обяви да има едно наум :wink:
Thanks given by:
100Y0 написа:Тази тема я копирам от Тунинг форума с надеждата някой от клубарите тук ДА НЕ СЕ ОПАРИ!!!!!!!

[Изображение: 149.gif] Я кажи къде си звънял [Изображение: 168.gif] Аз съм срещал такива в обяви от сорта "млада и разкрепостена.....за взаимно удоволствие" [Изображение: 227.gif] . Не е луд който яде баницата, а който му я дава. От години ги има тия кодове, завършващи на 1.
Thanks given by:
Колега, темата е по-скоро информативна, октолкото "спомени по преживяно" :wink: Big Grin
Thanks given by:
E аз до колкото разбрах, не ми взема повече от обикновен разговор, просто цената на минута се дели между оператора и тритежателя на номера. Така ли е? Ако е така какво лошо има след като няма опарени?
Thanks given by:
The_St написа:E аз до колкото разбрах, не ми взема повече от обикновен разговор, просто цената на минута се дели между оператора и тритежателя на номера. Така ли е? Ако е така какво лошо има след като няма опарени?

Правилно си разбрал колега.Обаче има недобросъвестни продавачи, които гледат да печелят от тел.услуга, а не от стоките, които са обявили, че продават/а в действителност тези стоки въобще ги няма Confusedhock: /. Темата я пуснах с идеята всеки който се обажда на такива телефони да има "едно наум" :wink:
Поздрави.
Thanks given by:
:thumbleft:
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)