The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с ляво предно стъкло

#1
Здравейте,имам следния проблем,лявото ми стъкло,като натисна бутона да се свали пада без проблем,но като натисна да се вдигне и неиска от първия път,някъде от третия,хайде това не е проблем но като стигне на една педия преди края да се затвори,започва да се наклания на една страна,движи се неравномерно и трябва да го бутам с ръка,много дразни.
предположих че може да е от машинките и ги размених лявата и дясната,всмисъл тези машинки който са зад ръчната спирачка,но проблема си остана.дясното стъкло няма проблем,но дясното ужас.все едно прекъсва някъде и това неравномерно вдигане.
дайте съвет.колата е 460 турбо 92 г.
забравих да добавя че свалях кората и невидях никакъв очеваден проблем,но това ме побърква
БЛАГОДАРЯ предварително
Reply

#2
здрасти колега, провери като махнеш кората дали са завити винт4етата , които хващат стъклото за държача, те са в долната му част (мисля че бяха 2 ) и ако едното е развито за това може би се накланя
Reply

#3
ще ги погледна болчетата пак,но мисля че ги провеявах
благодаря


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#4
Ако не виж винтчетата дали са завити на местата където са били завити заводско, щото ако са избягали малко може от там да идва наклона, или провери дали на всякъде вилиза добре в упътнението. и пиши какво е станало
Reply

#5
щом се накланя, значи държача бяга, сваляш кората, вдигаш стъклото и ще видиш къде започва да се изсулва. както вече те посъветваха затягаш винтовете и няма да имаш повече грижи
Reply

#6
И аз имам същия проблем. На самата машинка има 2 бели пластмасови водача на жилото един горе и друг отдолу, когато горния водач се прецака, така е в повечето случаи се появява този проблем. Лично аз мисля че единственото решение на проблема е смяна на цялата машинка.
Reply

#7
ico 440 Wrote:И аз имам същия проблем. На самата машинка има 2 бели пластмасови водача на жилото един горе и друг отдолу, когато горния водач се прецака, така е в повечето случаи се появява този проблем. Лично аз мисля че единственото решение на проблема е смяна на цялата машинка.
Точно водачите се прецакват , моторчето си върти но трудно и се получават тия аномалий.Ако не можеш да поправиш водачите , решението е цяла машинка или ако можеш само плъзгача от някоя автоморга и да си ползваш моторчето.И аз си имам една (машинка) в къщи с развалени водачи.
PASSAT B4 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)