The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединителя

#1
Здравейте колеги.
преди малко се върнах от Ловеч.
Вчера сутринта тръгнах за Ловеч на концерт,и окей всичко което можах оправих по колата.
Така и си карам аз по магистралата на 100 тина километра от Ловеч,и съединителя започна да превърта....
Стана все по трудно когато имаше и баири и така едвам едвам почти до Ловеч.
на 10 км от Ловеч,колата ми се расърди и не помръдна....
на 1 ва с 4000 обр. не върви въобще.
И така окей допитах се до мой приятел майстор от моя град и ми каза какво да правя.
Намерих майстор случайност просто беше,защото имаше мюзик фест и всеки е по града.
Та обадих се на въпросният майстор и дойде да ме издърпа,закарахме колата до сервиза и вече се разбирахме за цени.Човека си беше с право и не мисля че съм платил много защото заряза другите поръчки за да мога да се прибера и да си отида на работа. На другият ден сутринта я почна, частите комплекта (сега не са били най добро качество) та ми излезна - лагер,фероден диск, притискателен диск 160 комплекта.
Разбрах,че в този град имало доста не читави майстори,но аз попаднах на читав.Чист късмет беше всичко,че се нареди.
Колата сега направо лети,много по-добре от преди да го прецакам.
И така,да се надяваме че колата ми няма пак да ми се расърди за нещо...
И това е моята история.
BTW бях сам през цялото време.
мм вдигнах 180 можеше и още но бях в завой.
това е от мен.
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#2
Уцелил си кьсмет, дет се вика. :wink: И на мене се налага да сменям съединител... Но дано дойде време и нещата се подредят. :lol: А на 160лв си е супер цена. Аз имам оферта за 280лв, като съединителя пълен комплект е 250 лв. А 30 лв. на познат да я сглобим ... Може и с ракия ако се навие :roll: . Цената е от БОШ.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)