The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КАНГАЛОВ Е ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО.

#1
Скъпи колеги ,
поемам цялата отговорност ,за създалото се напрежение и интриги във форума.
Не само в близките дни ,но и от както се появих сред Вас.Две години кроих планове,пресмятах и въпреки,че не ми достигаха 24 те лева ходех постоянно и опознавах хората ,които наистина вярваха в марката .
Видях различното отношение ,имаше и доброто разбиране.
Правеха се и се правят невероятните купони.
ВИНОВЕН СЪМ,ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ.

Ала от интриганта се искаше и малко повече търпение.Достъп до информация и всичко останало ,и присъщо на цялата ни полицейска държава.


Е Аз бях човека с най - много информация.Обвинете Ме,бамнете Ме и да се приключи със тази сага.

Върнете и Краси,който многократно беше подкрепян,дори и от Мен.Дори си помисли,че съм част от сделката.

Виновен съм,защото имам достатъчно ,за да си живея живота и без да се напрягам.
Виновен съм,защото повярвах,че поне тук няма да се наложи да се обясняваме .

ПРОСТО СЪМ ВИНОВЕН,а всички останали сте Ангели от един дяволски сън.

Направете свободията и сивото небе във форума още по-тъмни и само тогава ,ще сте щастливи.

Истината боли,особенно за определени хора.Но само тя е вярната посока.

Аз има достатъчно и толкова достатъчно,че да се забавлявам по собствен начин и винаги.Уважавам всички.
Уважавам хората ,които се трудят,уважавам хората ,които имат ясна представа какво е ПРИЯТЕЛСТВОТО.
Но не криворазбраното,не онова с което искаш да се докоснеш до сърцето на човека и да Му го изтръгнеш.



ОЩЕ ВЕДНЪЖ ,обвинете само Мен и да се приключва със всичко.Оставям Ви да се забавлявате ,както намерите за добре.

Поета умря,оправяйте се.
Но запомнете ,че изпадате в една Амнезия,която гласи така :

Изпадате в черен вакуум от разбити надежди и отчаяние,че не сте успели да се докажете...


Помогнете на този клуб,за да Ви заобичат хората,а не да си спомнят за скандалите ,които сътворих.

#2
Какви са тея мелодрами бре Кангалов,какви интриги са те подгонили.
Да има световна криза ,ама чак да те обвиняваме за всичко е нелогично дори глупаво,
ти да не си Господ бре,ти си един готин и признавм си малко луд (както повечето от нас) Big Grin
В събота бяхме в гаража на кафе ,всичко бе супер ,какво се вкисна за 2-а дена ,аааааааааааа.
Пиша ти тук ,защото виждам че си ме разкарал от скайпа си ,за което сам си знаеш защо .
Вальо помня за нервите ти около НОМЕРА на НАционалната среща в Обзор,
но пак ти повтарям че това не е важно,важни са хората които дойдоха и заедно
с теб се забавлявахме,а ти се бе справил на ниво ,за което не веднъж ти благодарих.
Аз предлагам да си върнеш наранената гордост по-бързо,а за Краси мисля че той има място
между нас съфорумците,въпреки че и той като тебе си е кибритлия и не умее да си мери приказките
Айде със здраве приятели


�п.п Редактирам си поста след кратко разговорче е Кангалов 5 мин след този пост
"НЕ СИ ПРАВ " ми каза Вальо и ми приключи
Добреее явно не съм обмислил добре нещата
Признавам си ,че не трябва да си изразявам мнението във форума
Извинявам се
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#3
Аз нямам наранена гордост ,от това което съм сторил.

Нали само Аз имам жълта фланелка,Ти имаш ли.Или имаш по-голяма уста ,от това което можеш да преглътнеш.

Че съм луд,то без лудост можеш ли да съществуваш в тази тъпа Българска ситуация.

Нещо друго да имате да казвате по мой адрес,сега му е времето и повярвайте Ми никой няма да Ви Банне тук.

Хайде ,открехнете своята същност и си кажете истината.

Мълчите ли ?
ИЛИ просто боли.

#4
Явно и аз съм луд, защото пиша в тази тема, но четох, четох и не ми стана ясно къде е ябълката на "раздора"?!?/явно нямам необходимата информация, но в случая това не е важно/.
Вальо, ПРИЯТЕЛЮ, няма нужда от такива тежки думи, малко или много те оставят следи в съзнанието на всеки, прочел ги. Просто няма какво да делим, че да е необходимо да има виновни, за каквото и да било.
Тук ни е събрала една обща идея и когато сме заедно ни е хубаво-доказателство за това беше проведената в началото на месеца 4НС и ежемесечните регионални срещи. Нека проказката да продължи!!!!!!
Нямам какво повече да кажа.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#5
Жалко че броя на неразбраните се увеличава !Да не забравяме ,че се намираме в частна собственост, чиито собственик явно много много не го е еня ,кой какви ги върши !Явно слуша каквото му казват някой "доброжелатели" позабравили се от дадените им права!На мене отдавна ми писна да чета как УС биле много заети ,зада свършат нещо ,да гледам как модератори и НЕмодератори трият теми в които ,колкото и малко да е има нещо градивно!Да ми дават акъл полуграмотни хора!Да ме предупреждават с БАН ,само защото Краси ми е симпатичен!
аз намерих лек за това !Пиша си във една любима тема (дела и документи )и не се занимавам с глупости !Това което исках да се случва във клуба ,се опитвам да направя да се случи тук --във Варна !И с общи усилия на всички нещата се случват!Благодаря на всички !
сега организирам ходене до един манастир забравен от времето .Има само един монах ,който с охота ми обеща да накладе огъня ,за да е готова жарта когато пристигнем :mrgreen: и там Вальо ,в светата обител с ръка на сърцето искам да ми кажеш наистина ли си мислиш това което си писал по-горе :?:

#6
Да ,за истината искам да пиша много,както винаги съм го споделял.

И не да правя поредната итрига,за да забавляваме слепите и не достатъчно вярващите.

#7
моля ,моля АЗ съм шефа на интригата ,моля да не ми се изземат функциите! Big Grinколко миди трябва да ме черпиш за да имаш "карт бланш" за тая далавера ,може да каже само изчислителния център ,след едноседмична работа Big Grin
и ако ръцете ми не бяха токлуз мазни от сафрида който рупам ,щях да ти се обадя ,ама ....утре :minigun:
и в крайна сметка ,тази прословута "волво беседка "която наскоро довърших,за която толкова ме бъзикахте ,трябва да ни събере и да реши недоразуменията ни НАЛИ?МЕНЮТО избирам аз,гарнитурата ти ?!!!

#8
Ние пък се радваме че те познаваме Кръсник Smile :wink:
От известно време не сме много в час с "Клубния живот",щото...имаме основателна СИНЕОКА пичина Tongue ,но смятаме утре да си наваксаме...
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#9
Аз гласувам за Кангалов!!!
На някои ще им се стори чудно, като какъв го издигам!... Но, както каза някой "на есен с песен"...
Не знам, кой е тоя, дето има наглостта да обиди тоя човек! Как така стана, че Кангалов е виновен?
Какво излиза? Шушумигите са на власт!
Бих искал да благодаря на всички колеги, изказали се до сега в защита на Бате Вальо!
От свое име искам да му пожелая, да си остане, все така "виновен"!
Да е жив и здрав!!!...


Attached Files Thumbnail(s)
       

#10
Понеже напоследък потънах в едни лични неприятности и веселби с фордляка си, който ми удариха в Румънско, както и в други безмислени бачкалъци, но не е тук мястото да Ви разправям за това, а само се извинявам като Кирето: "не съм в течение на последните клубни извращения..." - та да кажа нещо и аз:

Кангал, дрът и поетично оплескал живота на себе си и... другите до които си се докоснал!

Ти си виновен за всичко, извратеняк такъв!

За мен е чест да те познавам!!!

Красьо, и ти приятелю... и кибритлия такъв!

Седиш на бурета с барут, често маскирани като коли ... и странно си играеш с огъня... :roll:
Запази очарованието на това лично ИЗВРАЩЕНИЕ и спри в момента, в който си готов да затъркаляш взривоопастно тези "бурета" около главите на приятелите си, в слалом, защото дори и да нямаш "сериозно лоши помисли", резултатите след една такава краткотрайна веселба могат да са плачевни!

Истината е, че каквито и да сте всички - любовта към марката и благодарение на Клуба, някак виртуално и реално сте се срещнали, за да си доставите удоволствието да се скубете под мишниците, включително и да си палите клечки по тези места... ей така, за обезкосмяване!

Иде време за Общо събрание, на което трябва да предадем управлението на следваща пасмина самодейци и е важно те да приемат с желание това, доверено им извращение към личното им време и живот дело и не само това, но и да има приемственост на част от веселбите и членовредителните конфликти! :roll:

Ето един Миро например - този стълб на спокойствието и клубо-боязливостта е издигнал в собствения си двор ХРАМ на КЛУБА, където да покани всеки пожелал и верен клубар с хлъзгав нож да положи разперена едната си ръка и с другата за доказване на думите си, без да гледа да удари бързо пет пъти с острието, за да докаже правотата на тезата и невинноста си!

Не е ли достатъчен отдавна поставеният в "КУФАР на КАНГАЛА" инструмент?!
Вече едва ли...

Не е ли красиво ... после, ако някой е обезобразил ръката си, с право да се нахвърлим върху него, защото той не се е доказал и да го изядем поне от към страната, която все още не е обезобразил?!

Помислете върху горния въпрос, защото смятам да го поставя за разискване в дневния ред на предстоящото Общо събрание!

Мирец, мой ред ли е?
Дай ножа та да остане време и за веселбата на останалите, приятелю!

Съгласен съм... каква ти Нирвана!
Тя спира желанието на хората да пият и ги превръща в недоразвити животни...

Наздраве, извратеняци!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)