The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golf 3 по добър от 460 тка

#11
Bulgarina Wrote:
shweppsy Wrote:...
Докарай я тази госпожица тука да си премерим колите,
И вчера и днес пак се изкефих на колата прохода на Слънчев бряг със средна скорост 90
Говоря 90 в завои с ограничение 40, 60 в завои с ограничение 30/20.
Такава кола няма.
Стабилна и сигурна а с нейния голф съм сигурен че ще скочи от некой завой.
Кажи и да и е жив и здрав голфа и да гледа да не се оголфи някъде.
Шот съ мноо яки
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Е то това е разликата между двете - твоето завива. Голфа не взима завои, той ги изправя Wink
Reply

#12
Голфа не е лош-факт! Разликата е в ШЕФЬОРИТЕ, които предпочитат голф...Иначе голфиерата си е кола като всички други.
Reply

#13
Ето един такъв (космически) :dontknow:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#14
ДОКО Wrote:Ето един такъв (космически) :dontknow:

тфа .. не е в българия.
на заден план ако не се лъжа виждаме една s40-ка
И голфа не е с пернишка регистрация
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#15
Колега, не се връзвай - голфоманията не е страст, то е диагноза Big Grin . Една моя позната мислеше по същия начин като твойта, но след като се повози на V 40 взе, че оздравя Big Grin .
Reply

#16
shweppsy Wrote:И голфа не е с пернишка регистрация


Аз съм объркал Голфувете Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#17
Колеги,може да ви звучи детинско,но днес напуснах работа,тъй като "колежката" продължи да спори по темата... и аз не издържах,не е само заради това,но бих казал че ми писна от филми.
И така,надявам се да имам средствата да дойда на 31 ви Smile
От ГолфТалн,Шве
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#18
shweppsy Wrote:Колеги,може да ви звучи детинско,но днес напуснах работа,тъй като "колежката" продължи да спори по темата... и аз не издържах,не е само заради това,но бих казал че ми писна от филми.
И така,надявам се да имам средствата да дойда на 31 ви Smile
От ГолфТалн,Шве

Колега, това което си направил е наистина малко попресилено, но ти си знаеш най-добре.Ама защо остави колежката ти да тъне в мрак и автомобилна безпросветност :twisted: ?!? Пожелавам ти от сърце да си намериш по-добра и по-високо платена работа и да не се впрягаш толкова.Успех.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#19
ДОКО Wrote:Ето един такъв (космически) :dontknow:
Добре, ама защо като е голф отпред на маската седи емблемата на Ауди!? Май надушвам голфиерски комплекси Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#20
Ейй изядохте ги тия голфаджии, и донякъде с право. Но аз имам навика да съпоставям двете гледни точки. С риск да скочите срещу мен ще изразя собственото си мнение, а то е че на мене лично интериора на голф III (с изключение на седалките) по ми допада от на 460-то, Цените за поддръжката на двете коли е доста различна в полза на голфа. Карал съм и двете коли и затова го казвам. Но до тука симпатиите ми към голфа спират. 460-то има много по добра возия, стабилна и солидна кола за класа си и не напоследно място характерната визия, която за ВОЛВО-извисените е уникална. А това че са всеки втори кара голф ме прави щастлив, защото се измъквам от стадото на голф овцете. Това е положението
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)