The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Golf 3 по добър от 460 тка

#31
Понеже съм от Перник се чувствам жертва на Голф. Вероятността да те засече Голф е пъти по- голяма отколкото при Волво. По - лошото е, че в последно време и други марки (чат пат и Волво) се държат хулигански. Ако си решил да се ръгаш и да пилиш гуми или ако те радва малката дистанция или ако тепърва се учиш, Голфа е по- подходящата кола.
Reply

#32
AndreiStoichev Wrote:Вероятността да те засече Голф е пъти по- голяма отколкото при Волво.

Естествено, съотношението на автомобилете по улиците е поне 100 към 1 за голф срещу волво Smile
Reply

#33
Преди време, карах 460,което сега кара щерка ми а аз си карам 245. Та на околовръстния, в едно мокро време вечерта
намалих рязко заради огромна дупка пред мен.В същия момент усетих здрав удар от зад, та си влязох с подмятане в дупката. Слизам ,зад мен ГОЛФ 3йка. Тъкмо да се ядосам, гледам малко ми поизправил бронята от зад и до сега си е така. Гледам голфа, пръснати парчета навсякъде.Останки от решетки фарове ,фарчета и други. Поздравих колегата, и тъй като казвам, и без това си си виновен, ще тръгвам да не ме вали. Та такива работи :lol:
Reply

#34
shweppsy Wrote:Колеги,аз направо съм потресен.
Много се ядосах,когато барманката (щото аз съм барман) ми разправя,че голфа и е по кола от моето волво.
Значи,каза го и още 1 човек и така много се ядосвах,да плюят волво без да са се качвали в такова.
Толкова се нервирах,че мислих вечерта кат се прибира да я засичам до нейното село...
За мен голфа не е кола,това че я кара всеки 2 ри перничанин не я прави хубава,а ако човек се замисли ще разбере че щом я кара почти всеки значи е евтина,а щом е евтина значи не става.
Незнам това е Smile

volkswagen значи народна кола буквално преведено от немски.Другото е ,че Хитлер създава тази марка ,за да може всеки немец да си позволи автомобил било то най-евтиния.Хич да не им се връзваш.Моят спомен за такъв селяк беше на магистралата прибирайки се от Плевен с Volvo C30 2.0D vs Audi A6 2.5TDI, просто си джитках с 205 понеже на толкова е електронно ограничена изпреварих въпросния СО 9999 ** и се амбицира и се подгонихме той отпред после аз и така докато не реши да ме изпревари от лентата за авариино спиране и изпреварваики ме да чукне рязко волана към мен с цел да ме засече с 200 КМ/Ч след което пуснах газта и му пожелах да му се види дерето малко надоло от магистралата.Та не им се впрягай,тях просто ги е яд,че едно волво може да е по добро от КОМЕРСА
I Heart VOLVO
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)