The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Още въпорси: Лампички+Компютър

#1
Колеги, здравейте.
Като дам на контакт и по таблото светват 1млн лампички, измежду които е и лампичката за ръчната спирачка, обаче като запаля и дръпна ръчната, тази лампичка не свети. Това не ме притеснява особено, но си помислих, че е възможно и други проверки да изпълнява "фиктивно" и някой ден да си остана без масло например.
Другата лампичка, която ме ебава е тази на ДСА-то. Светва си понякога сама и не изгасва с натискане на копчето. Гася колата, паля и нея я няма. След това натискам бутона - светва, натискам пак - гасне... и тук ми е мистерия.
А въпросът за компютъра ми е следният: миналата седмица като купувах колата, поисках на човека (той ми е приятел, но може ни е най-стиснатия тип , който съм виждал Smile ) да покарам малко, да я пробвам. Всичко беше точно, но ми направи впечатление, че на компютъра пишеше, че мога да измина още 0км Smile попитах го кво става, той ми отговори, че имало доста резерва след като покаже това и да си карам спокойно Smile та въпросът ми е горе-долу колко литра е резервата, след като покаже 0 :oops:
Благодаря предварително
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#2
Това за лампата на ръчната изглежда странно чек контрола да минава а после да несвети,провери ключът под ръчната дали работи коректно(прилагам ти схема).Относно резервата в книжката за моята кола пише че ми светва лампата когато останат 7л.гориво но никога несъм я пробвал дали наистина е така,също така пише че стрелката на горивомера реагира при над 12л. гориво.Това е което мога да ти помогна.


Attached Files Thumbnail(s)
   
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#3
Благодаря за съвета. Доколкото разбирам, предполагаш, че този ключ може да е заял в натиснато положение, така ли?
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#4
Изглежда там да е проблема,ако няма видим проблем(като да е заял както сам предположи) може да го провериш и с мултицет дали отваря и затваря веригата.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)