The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
откраднаха ми мигача

#1
колеги снощи ми откраднаха левия мигач отпред :gib: :chain: просто нямам думи вече за тиа тъпотии които се случват, станало е на попа или в люлин което е по-вероятния вариант , имайте го в предвид че явно и такива работи се случват все още в тая кочина дето била държава уж Confusedhock:
п.с. ако някой по някаква огромна случайност попадне на тоя мигач ( знам че е яко нереално, но все пак ) да драсне някои ред, че много ми се иска да разбера кое е тва лайно дето хитрее толкова- мигача има едно специфично нещо, някакво паяче беше влезло някак и има бяла паяжинка в горната част отвътре и паяка си е там
Reply

#2
Да му изсъхнат и двете ръце на този крадец Confusedhock: . Лошото е, че ако го хванеш на място и успееш да му теглиш един як бой, после точно тази държава ще те изкара теб виновен, обаче удоволствието, че си въздал справедливост си остава :wink: Big Grin . Спомням си случай преди години в разградско, където един човек хванал крадец в лозето си и разправя-"Чудих се какво да го правя и взех, че го насилих. Друг път, като види грозде да му присяда".
Това е адски крайно, ама сигурно в случая е имало ефект :wink: :twisted:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
100Y0 Wrote:Това е адски крайно, ама сугурно в случая е имало ефект :wink: :twisted:
Определено Big Grin Big Grin Big Grin.Мисля че който и да е бил на мястото на крадеца,само като си помисли за грозде,ще му става лошо Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#4
Системата най често е следната - при арабелите на симеон си поръчваш мигач, след това наркоманите го намират и свалят. Всеки го знае, дори нали лицензираха магазините за части и пак кражбите вървят със страшна сила е..х ти държавата абсурдна!
Reply

#5
На "Попа" ще да е, колега. Именно там, в синята зона, преди 2 месеца ми откраднаха не един, а два мига4а! Очевидно там шетат момчетата :gib:
А дали пък не са ти откраднали левия мигач, щото моят ляв беше напукан и влизаше вода :roll:
Reply

#6
здрасти колеги, да то4но левия, викам си поне десния да беше 4е един кретен ме беше ударил миналата година и е пукнат, вода не влиза ама дразни Big Grin значи и на попа се слу4ват такива работи понеже бях там точно на синята зона преди това. иначе в тая тъпа държава съм разбрал само едно- ако сам не раздаде6 правосъдие няма кой друг и само те ебават- въпроса е да го хване6, евала на човека с лозето Big Grin Big Grin Big Grin, както и имаше един човек преди години дето някви мангали му разбивали мазето редовно и той сложил някаква бомба и мангалката си го беше отнесла- подкрепям с 2 ръце. верно че загубата няма да се покрие ама поне 6е има око за две и зъб за чене Smileчудех се понеже нямах минута свободна тия дни буквално да търся мигач понеже съм в заверки в университета и си карам така дали могат да пробват и някой акт да ми напи6ат
Reply

#7
На мен ми гепиха и двата мигача при софиския университет преди около 2 години...Гаранция наркоманско изпълнение. Ама те швеците са виновни, да земат да ги направят толкоз лесни за сваляне ( ама как да преположат, че някой ще краде мигач )!
Направо побеснявам от такива простотии и си мисля, че съм склонен на крайности и то не заради парите, а заради това, че ми се случва, че някой ми навлиза в личното пространство!
Reply

#8
напълно те подкрепям, и аз съм така , точно същото ми е в главата Confusedhock: :gib: а шведите май са ги правили тия коли не за некви военни условия-тука нито пътищата са ти пътища , да не говорим 4е на почти всеки лежащ полицай като изключим гумените се 4ува приятния звук на метал в бетон, нито има некви нормални условия за квото и да било, а в швеция май не крадат мига4и Big Grin
Reply

#9
Вярно е, че на шведите и през ум не им е минало, че някой ще тръгне да краде мигач, ама...

Колега, като си намериш мигач, хвани го с 2 рапидки през щипките към корпуса на фара - или да носят целия фар, или нищо. Номерът е, че застрахователите не покриват "липси извън купето", но при следа от взлом ще трябва да покрият разходите!

А пък на мен два пъти ми свалят мигачите - втория път неуспешно, но бяха изкъртили стъклата, та пак ме вкараха в разправия... Confusedhock:
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#10
мерси колега и аз за нещо подобно си мисля, да ги закрепя тия мига4и Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)