The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
части за волво s40-тампони

#1
здравейте колеги.дайте идея от къде другъде мога да си намирам части за колата освен от мото пфое.пазаруването от тях ми е голям проблем.Най близо ми е Габровския магазин,обаче там нямат програма с 4астите за волво.Всеки път звъня до софия за да ми кажат номера на частта и после пак до габрово за да я поръчам от там.ако се окаже че частта нее същата си остава моя.случи ми се и добре че тампоните бяха ефтини и го преживях Smile
Reply

#2
Че ти откъде си че габровския ти е най-близък защото и аз съм от Габрово ама от МП още несъм пазарувал.Вече няколко пъти съм поръчвал от Евро07 и СканТех.Другия вариант е а и според мен е по-безопасен майстора който ще я прави да си поръчва частите и ако има разлика проблема си е негов а не твой.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#3
от трявна съм.а ще ме опътиш ли къде се намират Евро07 и СканТех.И ако ми препоръчаш сервиз въобще няма да ти се разърдя.сменях някой неща по предницата и бях вдигнал ръце от маистори.едните казават тампони на турсиона,а МП габро казаха че е тампона на аморисьора.най накрая се оказа че стержена на единия амортисьор се е разбил и от там лопа.аз обаче си смених всичко което ми казаха макар и да нямаше нужда


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#4
Евро07 има във Търново иначе аз ги поръчвах от един магазин в който работеше мой познат,даже Евро-то имат като каталог на сайта си и може да намериш някой части дори и с цени поне да се ориентираш.За сервиз незнам какво да ти отговоря,бях много доволен от моя където ходя редовно но ми се появи едно леко чукане в предницата и смених какво ли не и все си почуква от време на време и сега даже съм се наканил да ходя при друг майстор да видя той дали ще открие нещо.Преди 15-20 години ходих да си правя колите при Иван на Плачковци,бях много доволен тогава ама сега незнам даже дали работи още.

Сетих се още нещо,последно купувах водна помпа и накладки от "Косер",пак го има в Търново а в Габрово е срещу новата Полиция малко по към Залата.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#5
ако несе лъжа им викат иванчовците.добри отзиви съм чувал за тях и все още работят.ако става въпрос за същите хора де.
благодаря ти инфото.ще поровя из нета,а като мина през габрово ще посетя и този магазин
Reply

#6
Здр на вси4ки! Нов сам в този саит имам волво с40 2000г и имам малък проблем!
Нямам клаксон а тук в студентски град ми трябва задължително!
Някой знае ли къде мога да намеря лентов проводник???
Много ще съм му благодарен!
Reply

#7
здравей, може да потърсиш в мото пфое, обаче там ще ти отрежат главата. другия вариант е да потърсиш по моргите. на влизане в софия на ботевградско има една морга,там имаше две волва едно с40 и едно в40 пробвай там.
успех
Reply

#8
Мерси за инфото аз ве4е званях ама ми казаха мн сериозна цена 100лв Smile
което за 1 клаксон ми се струва доста Smile
Ама нема на4ин маи 6те си взема
Reply

#9
колеги наскоро попаднах на една фирма която се казва ШВЕДСКА АВТОМАНИЯ.пишете го това в търсачката и страницата излиза на първо място.тази седмица си купих тампони за надлъжния носач,че даже вече ги и смених.В МП ми искаха по 47 лв а там по 32 лв.колко са читави незнам. дано да помогна на някой с това инфо
Reply

#10
Аз лично не съм имал контакти със "Шведската автомания",но съм чувал от доста хора негативни мнения и реплики... :roll:
Просто го споделям като информация.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)