The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Магазин за странни части?

#1
Здравейте. Собственик съм на друг ретро автомобил и имам следния проблем:
Фаровете ми са с цокъл р45т, а аз искам да си сложа Osram Night Breaker които са само на р43т. Потърсих в гугъл решение на проблема си и открих следното: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvosolutions.com/Misc_P45T.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvosolutions.com/Misc_P45T.html</a><!-- m --> . Това разбирасе е малко скъпичко и малко далечко (в Америка). Тъй като го намерих в сайт на Волво реших че все някой тук ще има представа от магазин в който да си ги намеря Smile .

ПП. Специално за Мода: Моля не ми трий/мести темата: знам че има раздел магазини и сервизи но не търся просто магазин може и някой да ми продаде такова нещо или да ми кажете алтернативно решение (ламаринково Smile ).

Моля да не ми давате безсмислени идеи като това че напрежението ми е слабо или че рефлекторите са ръждиви - не са просто фаровете преди 40 години са били по слаби..
Reply

#2
На страницата от линка на колегата има полезна информация за това що е овърдрайв, как се поддържа и ремонтира.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#3
Взимаш ламаринката от старата крушка и я запояваш на халогенката.Аз навремето ги направих на Нисана. Успех.
Reply

#4
Колега, я кажи с какъв "оксижен" го направи този номер че моя поялник не ще да разпои спойката колкото и да опитвам... Тинола се топи при 180 градуса докато халогена свети при 200 т.е. този номер няма да стане с нормален поялник според мен (моя е индукционен ама е самоделка и грее яко).
Reply

#5
Колега,като гледам снимките от линка,можеш
да замениш твоите фарове с тези от ВАЗ 2101,
или ТРАБАНТ. Препоръчвам ти Трабантови.
Аз сложих на моето 144, ВАЗови,но
не ми харесва как светят,


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#6
Колега 2 въпроса:
Где да намеря трабантови?
Как ги закрепи така че да може пак да се натройват от винтчетата. Те предполагам не са за този "слот". Освен това от 2101 и трабант май ще са ми големи. От БМВ ще станят идеално ако кажеш идейки за закрепване?
Reply

#7
На мен ми паснаха точно.
аи на ВОЛВОто,и на 2101 закрапването е
почти еднакво. По пероферията на
фаровете има три пластинки.
така ги закрепих с видий към
конзолите на ВОЛВОто.
Reply

#8
Незнам дали е най-подходящото място да отворя сергията но имам някои дранкулки от ВОЛВО 144 ето ги и тях ако някои го интересуват 0896 87 28 33


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#9
Колеги, имам крушки Н4 с този цокъл, немски TRIFA
Мисля, че имам и 100/80 W, но в момента не съм сигурен.

София
0898 82 01 82
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)