The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Интересна оферта от Мото Пфое.

#1
Получих вчера с молба да я разпространя сред собственици на Волво. :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#2
Брей... това звучи обещаващо Smile
Невярвам някой да има нещо против на безплатна диагностика, а и отстъпка в цените на частите Smile
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#3
Интересното е ,че и Аз получих въпросното писмо.Това си е политика на фирмата.
Но защо Мото Пфое изключи от рамковия договор с клуба всички автомобили под 5 годишна възраст.Нима клубарите трябва да се делят според класа на автомобилите им.

Другото обидно,поне за мен е че във въпросния договор с Мото Пфое ,вместо "КЛУБ Волво България" ни наричат "Клиент".
Reply

#4
Kangalov Wrote:Интересното е ,че и Аз получих въпросното писмо.Това си е политика на фирмата.
Но защо Мото Пфое изключи от рамковия договор с клуба всички автомобили под 5 годишна възраст.Нима клубарите трябва да се делят според класа на автомобилите им.

Другото обидно,поне за мен е че във въпросния договор с Мото Пфое ,вместо "КЛУБ Волво България" ни наричат "Клиент".

Абсолютно съм съгласна с мнението ти. 4 години съм в Мото Пфое,излиза,че след изтичането на лизинга нямам никакви преференции и трябва да чакам колата да стане на 5 години,за да ги получа ...
Reply

#5
ами по-новите поне на 90% са лизингови, а ние лизинговите така или иначе сме "женени" за Мото-пфое, така че щем нещем при тях ще се обслужваме - защо тогава да се набутват с минус 20% за да ни привлекат Smile
А това между другото си е чиста дискриминация и ако ми пукаше за тия 20% и взема да се вживея като дискриминиран щях да им изпрося една глобичка ...
Reply

#6
няма да можеш. ще мине като промоция. това е все едно да кажеш, че намаленията и разпродажбите са дискриминационни :wink:
Reply

#7
тая листовка - да, ама в договора с клуба не е промоция, а аз съм равноправен член и се чувствам дискриминиран, та кой да го отнесе - клуба или мото-пфое Smile
Reply

#8
аааааа за там не знам, аз за листовката говорех Big Grin
Reply

#9
След като прочетох за тази оферта,зарадван се изстрелях към МП,но там учтивия чичко беше искрено учуден,че има такъв клуб/става въпрос за Volvo клуб България/ Confusedhock: Завъртя телефоните,но неговите шефове също не знаеха за какво става въпрос.Не че ми пука за тая отстъпка,но ще си сменя маслото и филтрите другаде.Това го оставям без коментар. :ctf2:
Reply

#10
недей, пиши на вили или мишел, имаше подобни изказвания преди и хората от централата в сф помолиха да ги алармираме на време,з а да се вземат мерки. може нищо да не стане, но поне да се поддържа интереса
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)