This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОРГАНИЗАЦИОННА: София, 09.07.2006(Неделя) от 15:30
На всички ли ще трябват данните или само на тези които присъстват?
Thanks given by:
На всички ли ще трябват данните или само на тези които присъстват?
Thanks given by:
Данните трябват само на тези които искат да бъдат учредители. Не всеки присъстващ може да иска да е учредител.
Enjoy your volvo's
Thanks given by:
Данните трябват само на тези които искат да бъдат учредители. Не всеки присъстващ може да иска да е учредител.
Enjoy your volvo's
Thanks given by:
Здрасти Жоро,искам само да ти кажа,че работя в счетоводна къща та съм доста наясно,не,че не сме водили и създавали(разбирай занимавка в съда) дружество с нестопанска цел та сега се чудят как да закрият едно от тях,защото даже и за закриването трябват пари...
Аз не се боря за чест и слава,не ми е нужно да съм в ръководни в кавички длъжности,на мен ми е приятно да съм с "ВОЛВАРИТЕ" както казваш.
Е това е моето мнение 8) не се сърди,а това,че срещата е в твоя магазин e чудестно,няма да седите на улицата я,виж какъв проливен дъжд се изсипа снощи. Tongue
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Thanks given by:
Здрасти Жоро,искам само да ти кажа,че работя в счетоводна къща та съм доста наясно,не,че не сме водили и създавали(разбирай занимавка в съда) дружество с нестопанска цел та сега се чудят как да закрият едно от тях,защото даже и за закриването трябват пари...
Аз не се боря за чест и слава,не ми е нужно да съм в ръководни в кавички длъжности,на мен ми е приятно да съм с "ВОЛВАРИТЕ" както казваш.
Е това е моето мнение 8) не се сърди,а това,че срещата е в твоя магазин e чудестно,няма да седите на улицата я,виж какъв проливен дъжд се изсипа снощи. Tongue
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Thanks given by:
А знам,че това не е само мое мнение-казаха го и други ВОЛВАРИ :lol: докато бяхме в ресторанта
Tongue
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Thanks given by:
А знам,че това не е само мое мнение-казаха го и други ВОЛВАРИ :lol: докато бяхме в ресторанта
Tongue
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Thanks given by:
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.
МЯСТОТО НА ДНЕШНАТА СРЕЩА СЕ НАМИРА В БЛ.47 НА КВ.СЛАТИНА (БЛОКА НА ПОЩАТА).
ТОЙ Е ЗАД СЛАДКАРНИЦА НЕДЕЛЯ В СЛАТИНА. СРЕЩУ КООПЕРАТИВНИЯ ПАЗАР.
БЛОКА Е ДЪЛЪГ И ОТПРЕД ИМА МАГАЗИНИ,СЛАДКАРНИЦА,АПТЕКА,ПОЩА,...
Часа го знаете.
Ориентир е светофара на улиците Гео Милев и Слатинска.
Тел. за контакт са 97-97-017; 0888 440123; 0896642886.
Прилагам и карта на района и местото.
Thanks given by:
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.
МЯСТОТО НА ДНЕШНАТА СРЕЩА СЕ НАМИРА В БЛ.47 НА КВ.СЛАТИНА (БЛОКА НА ПОЩАТА).
ТОЙ Е ЗАД СЛАДКАРНИЦА НЕДЕЛЯ В СЛАТИНА. СРЕЩУ КООПЕРАТИВНИЯ ПАЗАР.
БЛОКА Е ДЪЛЪГ И ОТПРЕД ИМА МАГАЗИНИ,СЛАДКАРНИЦА,АПТЕКА,ПОЩА,...
Часа го знаете.
Ориентир е светофара на улиците Гео Милев и Слатинска.
Тел. за контакт са 97-97-017; 0888 440123; 0896642886.
Прилагам и карта на района и местото.

Прикачени файлове Миниатюри

Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)