The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Китайската Geely купува Volvo за 3 млрд. долара?

#11
saab Wrote:Възможно е да са си изхарчили предвидените за това пари ... [Image: dc_angel_not.gif]

Най-добрия вариант е двете шведски марки отново да станат шведски, но както се казва в един виц-"А дано, ама надали"!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
спокойно бре хора, не е толкова страшно Smile жълтурките има много запаси, ще налеят свежи парички, ще се хвърлят да накупят нови технолигии, ще купят някой добър европейски дизайнер, каквото не могат да купят ще го откраднат - в това са ненадминати ... и пак ще има хубави волва Smile
Reply

#13
мдааа и аз мисля че нищо не е загубено все пак има китайско и китайско Smile а както знаем всички жълтурите уважават традицийте така че ... ВОЛВО винаги ще е ВОЛВО да живее ВОЛВО
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#14
Най-добрия вариант е двете шведски марки отново да станат шведски, но както се казва в един виц-"А дано, ама надали"![/quote] Сааб си остава шведски....
Reply

#15
xin chúc mừng các đồng nghiệp

по-добре жълт работяга ,околкото пиян руснак :wink:

Аз лично ,нямам нищо против Китайските стоки ! предпочитам ги пред турските боклуци Ако се поогледате около вас ,все нещо китайско ще видите ..А и има хора, клубари на които търговията със китайски стоки (климатици) им е бизнеса .......те да кажат! :mrgreen:
Reply

#16
В крайна сметка по-добре с китайците и да я има марката, отколкото да я няма :evil: . Времената се менят, колелото се върти, пак ще си дойдат нещата на място :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#17
Може да съм малко предубеден, ама всичко китайско до което съм се докосвал не е било читаво( все пак нали се сещате, че тази евтина работна ръка е за сметка на качеството). Дано и в този случай не се получи така.
Reply

#18
всичко до което си се докосвал е 3-4 качество.
това което българина внася от там е възможно най-евтиното, за да има по-голяма печалба, говоря за нещо което струва 5 стотинки той спокойно го продава 2 лв.

Американско китайско пипал ли си?
нищо общо.
Reply

#19
преди време бях чел,че Шведското правителство мисли да тегли заем и да помогне на работниците във Волво сами да си купят компанията и така да си остане родно производство.от тогава не съм попадал на друго инфо.беше излязла тази информация около новината за евентуалната сделка между Форд и Гийли.аз лично не искам да се правят тези прекрасни коли от жълтури.
Reply

#20
Няма страшно! Преди да подпишат документите за продажбата, Ford ще погледнат какви са мненията в нашия форум и ако повече от 50% не сме съгласни, няма да продават на китайците.
Да пуснем една анкета, а?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)