The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автопилот

#11
След консултация с предния собственик успях да разбера, че "понякога работи, понякога- не" Smile май ще си карам с крака на газта Smile
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#12
колега на пидала на спирачката и на съединитела има датчици (подобни кото стоп-машинката) някой от тях не ти работи и затова неможеш да го пуснеш
Reply

#13
можеш ли да ми кажеш как да ги проверя?
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#14
milenhr Wrote:Преди да натиснеш + или минус на върха на лоста, първо трябва да преместиш плъзгача в положение "ОН". Даваш газ, ускоряваш колата и след достигане на желаната от теб скорост натискаш + на върха на лоста и след това отпускаш педала за газта. Не трябва да докосваш газта,спирачката или съединителя повече, защото веднага ще се изключи автопилота. Около 3-4 секунди след натискането на + -са колата осезаемо започва да дава сама газ. През тези 3-4 секунди скоростта малко пада, ама след това се включва автопилота и си ускорява до заявената от теб скорост. С + или - на върха на лоста можеш да регулираш скоростта на движение. Едно натискане на този бутон увеличава или сваля скоростта с 2-3 км/час. Бутонът "RESUME" се използва само ако преди това вече си използвал автопилота. При натискане на този бутон автопилота се включва автоматично и ускорява автомобила до скоростта, с която си ползвал за последно преди това автопилота. След това бутона се връща сам в положение "ОН".
Айде направи тая снимка на лампата, че при мен такава не свети. Да видя къде е.

Да спомена ,че за педала за газта си в грешка . Автопилота не се изключва, ако натиснеш газта - примерно изпреварваш някой с повече газ и после като пуснеш газта се връща до фиксираната скорост на автопилота.
Reply

#15
MichaelLeRoi Wrote:Почти бях намерил, инак като минаваш от там виж дали има нещо за мен.

сори, няма я вече колата :roll: Cry
Reply

#16
[/quote] Защо да не ти се полага аз имам ??[/quote]

Maxijaz Wrote:
S.B. Wrote:Странно, че при мен /S70 2.5 TD/ също не светва лампичка на таблото. Даже не подозирах за съществуването на такава. Но на една среща карах същият модел, но с бензинов двигател 140 к.с. на Гъргата - при него при включване на автопилота му светва лампичката. :wink:

Мислех си, че моята е изгоряла, но се оказа след справка в книжката, че не ми се полага такава лампичка. :?

Защо да не ти се полага аз имам ??
Ами ето схема на лампичките от книжката на Волвото... № 3 би следвало да е индикацията - ама Тц! :?    
Reply

#17
Да вярно няма и е за там номер 3,има и други разлики с моята схема :roll:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)