This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво става китайска марка!!!
От известно време следя развитието по темата относно продажбата на Волво и за мое огромно съжаление страховете ми станаха реалност.... Любимата марка става китайска.... <!-- m --><a class="postlink" href="http://news.expert.bg/n246641/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://news.expert.bg/n246641/</a><!-- m -->
Цитирай
Thanks given by:
cobravolvo написа:От известно време следя развитието по темата относно продажбата на Волво и за мое огромно съжаление страховете ми станаха реалност.... Любимата марка става китайска.... <!-- m --><a class="postlink" href="http://news.expert.bg/n246641/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://news.expert.bg/n246641/</a><!-- m -->

много жалко, наистина.. все пак китайците имат много класове на качество, а ние (в БГ) сме запознати най-вече с най-ниските им. китайците можели да произвеждат и качествени продукти в зависимост от пазара, който обслужват..
кой знае.. :roll:
Цитирай
Thanks given by:
Интересно как във Волво форума почти никой не се интересува от случващото се с марката.... Та дори в БМВ форума доста повече хора изразиха мнение... :dontknow:
Цитирай
Thanks given by:
Колега, това че не се пише в твоята тема, не значи че сме безразлични към това кой ще е собственик на марката...има доста други теми по въпроса. Не вярвам все пак да чакаш да се тръшкаме и да си скубем косите.......нали?!?
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Цитирай
Thanks given by:
Колега мен не ме интересува това дали темата е моя или на някой друг въпроса е там че като цяло активността във Волво форума е слаба лично на мен не ми е приятно защото това е любимата ми марка (и не само на мен)
Цитирай
Thanks given by:
Щом китайците могат да си позволят да купят волво означава че не са за подценяване. - Дано надигащата си китайска мощ допринесе в положителен смисъл за развитеито на любимата марка.Не мога да не спомена че ми е малко притеснено но какво да се прави. /На кого да се сърдя/.
Цитирай
Thanks given by:
Малко тъжно се чуствам за тая работа Sad Имам от скоро Волво ,но се превърна в много за мен ...И като всеки "волвар"
Се чуствах горд от пренадлежноста на марката -Швеция ....Както и да е ..Да се надяваме ,че Китайците ще се отнесат сериозно към нашата любима марка!
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Цитирай
Thanks given by:
М да и аз прочетох тук и там за тзи работа и хич не ми харесва ..... Знам ги що за стока са Китайците , и как живеят в европа , в интерес на истината не ги харесвам от както ги опознах по одблизо , усетиш ли им характера и те избива на расизъм , май по скоро те са такива , Съжалявам за марката , беше ми предоставено за три месеца едно Волво 850 2.5 бензин Автоматик и от тогава съм фен на тези коли , но Китайците (Азизтците ) са плагиати нищо повече
Не ми хареса мнението на колегата по горе Щом можели да си го позволят ..... Колега те и Арабите могат да си позволят мног с парие си но всички знаем ,че са дотам , .... Незнам за какво му трябваше на форд да купува Волво ....

но това си е мое мнение и никой не ангажирам с него

Поздрви на Всички
Цитирай
Thanks given by:
Колега напълно те подкрепям.След време ще казваме:"Ееееех хубава кола беше VOLVO, докато не мина в ръцете на жълтурите".
Цитирай
Thanks given by:
Парите са си пари, това е положението.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)