The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля за съвет! Колата губи мощност! :(

#1
Карам Волво С 60, 2001 г., 2.4 дизел, комон рейл.От известно време колата губи мощност (докато работи) и изобщо не помръдва. Случи ми се няколко пъти вече и то когато тръгвам от светофар (т.е. колата вече е работила). Стрелката на оборотомера не се помръдва и сякаш изобщо не давам газ. Тоците НЕ изчезват и реално колата е запалена, но не тръгва!Появява се съобщение на компютъра, което обаче не разбирам, защото е на италиански. Съобщението е "sistema motor assistenza urg."

Решавах проблема като гася колата и я запаля отново. Тогава всичко си е ок и продължавам. Не остава съобщение за проблем в комптъра!Въпреки това се притеснявам и не зная как да постъпя.
Моля да ме посъветвате какво да направя. Да направя ли компютърна дигностика и ако да - къде? На някой случвало ли се е подобно нещо? Какъв може да е проблемът?

Ще бъда благодарна за съветите ви!
Reply

#2
Виж какво пише Кангалов ,може и да е същия проблема.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=8931&p=88818#p88818" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=16&t=8931&p=88818#p88818</a><!-- l -->
Reply

#3
Благодаря ти за бързия отговор! Май ще се насоча към Мото-Пфое...
Reply

#4
След толкова лутане реших да споделя една мъка, и аз имам проблем с моето В 40
губя ,но не винаги ниските и средни обороти при потегляне.По често се случва когато колата е на газ.
Reply

#5
Ако не ти се ходи до МОТО-ПФОЕ колега cankov21 иди в някой BOSCH SERVICE да ти направят диагностика.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)