The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за код на радиото на volvo s40

#1
Помогнете, смених си акумулатора и сега не може да ми тръгне радиото и иска код. Някой да знае нещо?
Reply

#2
kliko Wrote:Помогнете, смених си акумулатора и сега не може да ми тръгне радиото и иска код. Някой да знае нещо?
Колега пробвай с търсачката на форум-а имаше някъде тема и мисля,че пишеше там някакъв сайт за генериране на такива кодове,но не винаги става.Другия начин е да отидеш в Мото-Пфое,казваш им номера на рамта и те ще ти кажат кода (това със сигорност става).
Успех :!:
Reply

#3
Quote:Колега пробвай с търсачката на форум-а имаше някъде тема и мисля,че пишеше там някакъв сайт за генериране на такива кодове,но не винаги става.Другия начин е да отидеш в Мото-Пфое,казваш им номера на рамта и те ще ти кажат кода (това със сигорност става).
Успех

Първо си потърси кода де не ти е записан някъде по книжката на колата . На предишната ми кола беше записан на книжката. ::beer::
Reply

#4
Здрасти колега,

аз имах същия проблем след като реших да почистя клемите на акумулатора. Търсих програми за генериране и какво ли още не, но греда. Накарая се свързах с колегата от Мото Пфое - moruna. Той ми поиска VIN, но с него не стана работата, защото се оказа , че мойто радио май е слагано в последствие. После ме накара да си извадя радиото (това е много лено - в долната част от ляво и дясно има две дълги и тесни като копчета, като ги натиснеш те изкачат напред и ги хващаш като дръжки и вадиш цялото радио) и да снимам лепенките с различна информация. Изпратих му ги и той човека ми каза кода. Сега съм го записал и нямам вече проблеми от тоя родSmile
Другия варинат е да отидеш директно в МП и там предполагам, че за 15 мин ще ти намерят кода.
Дано съм ти бил полезен.
[Image: ab218468.gif]
Volvo V40, 1999, 1.9Diesel - 95HP
[Image: ab276647.gif]
Volvo V70, 2007, 2.4D5 - 185HP
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)