The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Амотрисьори

#1
Спрял съм се на амортисьори за моето Волво 440 89г. на Виктори или нещо такова има ли отзиви за тях 75 лева е броя за предни и към 50 лева за брой задни маслени.Някой слагал ли е и газови ли е по-добре или маслени.Не съм състезател търся комфорт.Моля за съвет четох теми из форума и не открих какво да си сложа точно.Искам да е нещо поносимо евтино.
Reply

#2
Моите маслените ги отремонтирах за 30лв. бройката и дава 2г. гаранция.


Attached Files Thumbnail(s)
   

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply

#3
Didovolvo1.9td Wrote:Моите маслените ги отремонтирах за 30лв. бройката и дава 2г. гаранция.
Тези 30 лева взлиза монтаж/демонтаж и пълнене ли ?Или само пълненето и моля те кажи къде си ги правил.Сега видях че си от Пловдив а някой да знае за София?
Reply

#4
Wiktory са евтинджоски амортисьори (Продават ги в Евро 07) не очаквай много от тях. Ако изкаш по-мека возия си вземи маслени, провери Monroe колко струват, тях ги продават в Тех Ко.
Reply

#5
ico850 Wrote:Wiktory са евтинджоски амортисьори (Продават ги в Евро 07) не очаквай много от тях. Ако изкаш по-мека возия си вземи маслени, провери Monroe колко струват, тях ги продават в Тех Ко.
Да мека возия искам не съм състезател пък и маслените са по-евтини обаче тези на Монро са казвали че били на късмет а са много скъпи.Нещо което да е евтино и същевременно издръжливо.
Reply

#6
Потърси СУПРА испански , две години ги лашках на Аудито над 200000км и с тях я продадох много бях доволен.Не знам късмет ли беше или са добри , но ги взех заради цената , че нямах пари в този момент.
PASSAT B4 2.0
Reply

#7
lambi293 Wrote:Потърси СУПРА испански , две години ги лашках на Аудито над 200000км и с тях я продадох много бях доволен.Не знам късмет ли беше или са добри , но ги взех заради цената , че нямах пари в този момент.
Ако ми кажеш и къде ги продават най-добре ще е.Мерси :roll:
Reply

#8
Ами тука в Русе ги взех от едно магазинче за авточасти главно за италиански коли,но и за други марки, не му знам името .Попитай чичко гугъл какво ще ти каже , на латиница бяха май "SUPRA".
PASSAT B4 2.0
Reply

#9
Вика че ги имало в Евро 07 трябва да отида да проверя дали ги има за моята кола и колко пари са.Мерси за отговора.
Reply

#10
Моля, дано да останеш доволен.
PASSAT B4 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)