The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся някой разбирач да ми прегледа колата?

#1
За да не стане така че следващите десетина теми да са мой , май е най добре някой който го рабира това чудо 850 и му знае "циганийте" да го погледне , евентуално някоя форумна сбирка ако все още правите такива?

Сега пък установих че нещо като реле щрака нон-стоп под волана някъде?

Нещо грешки , може би?

И...други работи.


Не видях тема в която да кажа нещо от рода на : "Здравейте , от днес съм горд собственик на ...." , ще го напиша тук.

Та случката е следната: след дълго и мъчително убеждаване на жената да не купуваме поредното Мондео (трето) макар че съм доволен от този модел Форд , днес купихме 850 от Пловдив , нов внос , 2.0 20 клапана , тромава кола , гепили са крика и ключа за гуми естествено и тн.

Прибираме я от Пловдив към София и на Ихтиман разбрах че съм един радиатор "назад" , оставих капачката на казанчето хлабава че правеше голямо налягане фучеше от радиатора и се прибрахме с малко доливане на вода, малко пуши и намирисва на масло ама "бития - бит...и т.н."

Та , така...утре (днес) купувам радиатор , амортесъор за задния капак , въздушен филтър , сменям масло и отивам да се гръмна някъде. На жена ми в погледа чета : "Казах ли ти пак Мондео да ми купиш" ама още не съм го чул на глас.

Да уточня - Колата е за жена ми , лошото е че тя кара , аз ремонтирам.

Та така.
Волво 850 2.0 20клапана 95г , Хонда ЦБР 1000Ф
Reply

#2
Здрасти , колега , голяма кола си купил за женати.
Препоръчвам ти сервиза на Жоро / GT1 /
Той прави повечето клубни коли
виж ето тук http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=21&t=7869
Reply

#3
Ако си сложи6 колана може и да спре да "6трака" Big Grin Ако все пак те дразни или са ти развалени контактите в закоп4аването смело го изкубни това релеSmileуспех.Колко до тромоста....просто не си свикнал колата си "сецка" много добре просто трябва да и хване6 цаката.....пове4е газ и подходя6ти обороти...много е приятно да дразни6 тези с БМВ-та (520) по светофарите Big Grin
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#4
n_markov Wrote:Ако си сложи6 колана може и да спре да "6трака" Big Grin Ако все пак те дразни или са ти развалени контактите в закоп4аването смело го изкубни това релеSmileуспех.Колко до тромоста....просто не си свикнал колата си "сецка" много добре просто трябва да и хване6 цаката.....пове4е газ и подходя6ти обороти...много е приятно да дразни6 тези с БМВ-та (520) по светофарите Big Grin

Лелее , верно светкат некви лампи на тавана за колана , са отивам да проверя.

В момента правя филтър за купето (климатика) от два чорапогащника , отивам да го монтирам.

Смених и единия амортесъор на задния капак...ебати борбата беше.
Волво 850 2.0 20клапана 95г , Хонда ЦБР 1000Ф
Reply

#5
Т'ва с чорапога6тите ми зву4и малко "Голф"-аджийско Big Grin Предлагам ти да си сложи6 филтър за абсурбатор ,този 4ерният по-дебелия.К'во стана с ради(ациата)атора и с дат4ика,гледай да не "прегре6" 6тото нали се се6та6 в к' ва "цифроманния" влиза6,то верно 4е вси4ко е консуматив но този е от по-скъпи4ките и по-продължителните, а свали6 ли "кратуната"(главата) 6те излизат едни работи дето 6те ти доиде да си вземе6 един цял двигател(примерно турбиниран) доста ги има по моргите и да 4ака6 нова година да го регистрира6.Колкото до тромовоста се сетих 4е едно турбо много добре седи на 20 клапанопвия двигател.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#6
n_markov Wrote:Т'ва с чорапога6тите ми зву4и малко "Голф"-аджийско Big Grin Предлагам ти да си сложи6 филтър за абсурбатор ,този 4ерният по-дебелия.К'во стана с ради(ациата)атора и с дат4ика,гледай да не "прегре6" 6тото нали се се6та6 в к' ва "цифроманния" влиза6,то верно 4е вси4ко е консуматив но този е от по-скъпи4ките и по-продължителните, а свали6 ли "кратуната"(главата) 6те излизат едни работи дето 6те ти доиде да си вземе6 един цял двигател(примерно турбиниран) доста ги има по моргите и да 4ака6 нова година да го регистрира6.Колкото до тромовоста се сетих 4е едно турбо много добре седи на 20 клапанопвия двигател.


Абе може да е "голфаджийско" , ама е по добре от нищо , за момента - така , а тия филтри за абсорбатори ги чувам зза първи път , ще проуча въпроса.
Радиацията ще дойде утре от Ст. Загора.

Датчика го нема никакъф , не е на термостата (ако термостата е това в което влиза горният маркуч от радиатора) и си карарам на климатик цял ден , та да ми върти перката.

А на жената турбо на тая кола не и трябва , и без това все е първа по светофарите с 136 конското Мондео дето гокара.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Волво 850 2.0 20клапана 95г , Хонда ЦБР 1000Ф
Reply

#7
Е как няма да имаш датчик след като му виждам кабелите къде се показват зад помпата на хидравликата - я поразгледай по-добре и ще видиш че е там, че ме мързи сега да слизам до колата и да го снимам :roll: :roll: :roll:
Reply

#8
Хе хе,това с чорапогащника е супер Big Grin
Reply

#9
ico850 Wrote:Е как няма да имаш датчик след като му виждам кабелите къде се показват зад помпата на хидравликата - я поразгледай по-добре и ще видиш че е там, че ме мързи сега да слизам до колата и да го снимам :roll: :roll: :roll:

Е , аз па не ги виждам?

На тая снимка виждаш ли ги тия кабели?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Волво 850 2.0 20клапана 95г , Хонда ЦБР 1000Ф
Reply

#10
snaiperisto Wrote:
ico850 Wrote:Е как няма да имаш датчик след като му виждам кабелите къде се показват зад помпата на хидравликата - я поразгледай по-добре и ще видиш че е там, че ме мързи сега да слизам до колата и да го снимам :roll: :roll: :roll:

Е , аз па не ги виждам?

На тая снимка виждаш ли ги тия кабели?
Да, кабелите са зад хидравличната помпа под маркуча който идва от радиатора, датчика стои под маркуча на тялото на термостат :!: :!: :!:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)