The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем - габаритче на бронята

#1
:? Sad изгоря ми крушката на едното габаритче на бронята, и понеже не разбирам особено извиках един приятел който разбира, взех схемата как се сменя въпросното габаритче тук от форума и го оставих да я сменя крушката и когато се върнах със силикон за да запълним дупката какво да видя той без да иска опрял двете жички и логично дало на късо , а от там вече не светят и четирите габаритчета както и осветлението на таблото както и осветлението на конзолата за управление на климатроника .... премериха 2 - ма други майстори с мултицет и се оказа че всички бушончета са здрави ..... някой идея какво може да е направил "майстора" ..... запазил съм си час при ПРОФ. Жоро Терзиев, но все пак питам тук, за успокоение или пък за увеличава на притеснението от този проблем Sad Sad Sad

#2
В сервиза на GT1 ще ти помогнат, тук само ще спамим и гадаем.Само да споделя, че и при мен изгоря такъв габарит и вместо със силикон запълних отвора над крушката с горещо лепило-стана по-бързо и температурана при нагряване на крушката няма да влияе негативно. Поздрави и успех с ремонта.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#3
мерси колега просто исках ако някое знае дали е нещо сериозно или е дребно, понеже не ме свърта като колата ми нещо не й е в ред Sad

#4
Огромни и специални благодарности на Жоро и всички от екипа на GT1 за бързата и компетентна намеса, след която моята "принцеса" отново е в перфектно състояние

#5
prostsotadjiq Wrote:Огромни и специални благодарности на Жоро и всички от екипа на GT1 за бързата и компетентна намеса, след която моята "принцеса" отново е в перфектно състояние

Все пак ще е важно за всички ни да споделиш какво и беше все пак.
V40 2000г. 95кс Габрово

#6
честно казано и аз не разбрах какво точно защото много набързо ми я докараха от сервиза в перфектно състояние, но нещо май реле което поддържа тези 4 габаритчета, както и осветлението на таблото и централната конзола както и плафоните на задния номер и 1 бушонче има сменено това е за повече ще питам Жоро понеже не съм сигурен :oops: :oops: :oops: :oops:

#7
prostsotadjiq Wrote:честно казано и аз не разбрах какво точно защото много набързо ми я докараха от сервиза в перфектно състояние, но нещо май реле което поддържа тези 4 габаритчета, както и осветлението на таблото и централната конзола както и плафоните на задния номер и 1 бушонче има сменено това е за повече ще питам Жоро понеже не съм сигурен :oops: :oops: :oops: :oops:

Биха били полезни подробностите,все пак няма смисъл да се дигна от Габрово до София заради едно реле Big Grin .
V40 2000г. 95кс Габрово

#8
:lol: така си е



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)