The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Компютъра в колата

#1
Така... Здравейте колеги =,]
Искам да попитам,какво трябва да имам за да си направя аз диагностиката (на грешките в компютъра)
лаптоп имам.
незнам какъв кабел ми трябва и софтуер.
Онзи ден имах работа около жапката и видях "сименс"-а,но никъде не видях букса за кабел.
Благодаря предварително.
=,]
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#2
Колега твоята кола не може да се тества с компютър, ти имаш самотестер мисля че на твоя модел се намира някъде до лявото "бомбе" на амортисьора - като вдигнеш капак огледай за черна кутийка с капаче с размер 2 на 5см. приблизително. Като отвориш капачето ще видиш че на него има едно кабелче което се включва в някое от гнездата също така има копче и светодиот с който се четат грешките. Поразтърси се из форума има доста изпусано за тестването с този тестер :wink: :wink: :wink:
Reply

#3
а как седи същата тема с В40-ките
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#4
MaxBass Wrote:а как седи същата тема с В40-ките
Те имат OBD II - букса и могат да се тестват с компютър - примерно в Бош сервизите с KTS.
Reply

#5
ico850 Wrote:Колега твоята кола не може да се тества с компютър, ти имаш самотестер мисля че на твоя модел се намира някъде до лявото "бомбе" на амортисьора - като вдигнеш капак огледай за черна кутийка с капаче с размер 2 на 5см. приблизително. Като отвориш капачето ще видиш че на него има едно кабелче което се включва в някое от гнездата също така има копче и светодиот с който се четат грешките. Поразтърси се из форума има доста изпусано за тестването с този тестер :wink: :wink: :wink:

Благодаря колега Smile незнаех че моят комп е такъв.
окей ще погледна днес Smile
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)