This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 22.01.2006(Неделя) от 12:30
22.01.2006(Неделя) от 12:30

Карта

Карта 2
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
[Изображение: garagephp.jpg]
Thanks given by:
Остават още 5 дена :lol:

ПП:Засега сме близо 12 човека.
Orion - High Performance Car Audio
Thanks given by:
kespanok написа:Остават още 5 дена :lol:

ПП:Засега сме близо 12 човека.

Аз ще се появявам за първи път на среща. Дано не се разболея повече от това. Иначе идването ми е сигурно, жив умрял - там съм.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
Thanks given by:
Обаче като гледам прогнозата за времето... май пак ще вали сняг. Дано поне да не е много студено.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Thanks given by:
Ace написа:Обаче като гледам прогнозата за времето... май пак ще вали сняг. Дано поне да не е много студено.

Да ама го дават ве4ерта да превали само,то иначе и за днес го дават сняг.http://weather.digsys.bg/c/index.pl%3Fpl...=_bul.html
иhttp://vremeto.dir.bg/

ПП:И все пак Волво е родено в снега :lol:
Thanks given by:
Дано само не е киша, защото първо ще се ходи на автомивка и ще е безсмислено ако пак стане друг цвят. В София няма далавера да си измиеш колата зимата защото ако е кишаво веднага става мръсна Sad Иначе е красиво да видиш волво как гази снега. Снимките, които съм сложил на нашто са точно след едно стабилно мачкане на снега. Днес вече съм по-добре и майка ми ми каза, че ще е свободна тази неделя и ще ме докара Smile Само да ви помоля да земете хубав цифров фотоапарат, защото моят прави много гадни снимки и хаби много батерия - не става почти за нищо.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi

ex - Volvo S60 2001 2.4
Thanks given by:
Ше пиеме по вино за сгряване.Казаха,че температурите ше се движат надолу.
Limited/460/2.0i/110 hp/1994
Thanks given by:
Клубари Останаха броени часове до срещата,аз днес цял ден лъскам мойта машина и и се кефя 8)

ПП:Утре искам поне 20 човека да се съберем,и земята да пропадне :lol:
Thanks given by:
s0me0ne написа:22.01.2006(Неделя) от 12:30

Карта

Карта 2

Ей, да не забравите за срещата днес!!!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Thanks given by:
Исках само да пожелая приятно изкарване на срещата на всички дано направите як купон и да пиете от мене по едно ;о).

Надявам се някой ден и аз да имам възможност да се добера до среща на клуба :roll:
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)