The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА: София, 22.01.2006(Неделя) от 12:30

#11
Много добра среща направихме :lol: Айде след месец пак там.

ПП:Часът и мястото на срещата са известни :wink:
Orion - High Performance Car Audio

#12
Ами радвам се че сте имали хубава среща ама никой досега не дава отзиви, ще ме накарате да сложа галерията да почнете да качвате снимки ;о)

#13
xamlet Wrote:Ами радвам се че сте имали хубава среща ама никой досега не дава отзиви, ще ме накарате да сложа галерията да почнете да качвате снимки ;о)

Снимките са ми на компютъра, а видеото ще го прехвърля предполагам утре. Ако искаш - ще кача снимките на фтп-то ти ги направи публични. Само да кажа за протокола, че сега ставам от ПЦто и няма да сядам до утре по това време.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#14
Да, добра беше, но не можах да запомня повечето колеги.. дано не ми се сърдят. Аз имам няколко снимки но не стават много за тук...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#15
Ace Wrote:Да, добра беше, но не можах да запомня повечето колеги.. дано не ми се сърдят. Аз имам няколко снимки но не стават много за тук...

Защо да не са за тук?! А относно срещата - радвам се, че клубарите са печени хора. Също се радвам че се събраха доста коли. Както си казахме с Кеспанок - дано на следващата среща се съберем повече хора и дано да отидем някъде - да хапнем, да пийнем. Може и да се направи нещо за 2 дни - като малка екскурзия и съм сигурен, че ще е приятно, защото клубарите са весели и приятни за компания.

П.П. към Пламен: Снимките са архив - в папка /html/Sreshti са. Първо ги разархивирай и после ги качи някъде. Да имат и тъмбнейлс за да не дъпрат трафик. Неархивирани са към 100тина мегабайта.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#16
Мишо,а къде ще ги качите?Той и Асе ми прати ама са малко тъмни.Сега чакам и Ефри да качи неговите(на компютъра си де),и после ще измислим как да ги съберем и да ги сложиме.А също може някоя снимка да се сложи на началната страница(на Всички нас например)или такива неща незнам.помислете и вие.
Orion - High Performance Car Audio

#17
Скрипта за галерия е почти готов и ще имате възможност да ги качите в най скоро време просто трябват малко настройки докато ви дам линка ;о)

Изпитвам малко трудности с Българския за галерията дано на повечето от вас неим пречи многго че е на англ. надявам се скоро да излезне и БГ и ще го сложа и него

#18
Значи аз ще ми е трудно в началото на англииски.
Ако могат думите да се прави копи пейст - ще е лесно тогава, щото ще използвамhttp://webtrance.gbg.bg/
А тя е доста добра тази програма от англ. на БГ.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#19
Efri 740 Wrote:Значи аз ще ми е трудно в началото на англииски.
Ако могат думите да се прави копи пейст - ще е лесно тогава, щото ще използвамhttp://webtrance.gbg.bg/
А тя е доста добра тази програма от англ. на БГ.

съжалявам просто за момента няма наличен Български за тази галерия. Превода не е ужасно труден но нямам толкова свободно време да си играя ще помоля сомеоне ако се навие ще е супер

#20
Наистина се събрахме много хора или поне откакто аз идвам не сме били повече от 5-6 а сега не съм ги броил ама към 15 че и повече. Намерих още един съсед - Волвар с кола като моята., пих 2 чаши вино и се окапах да не кажа олях., дори доведох и приятел - кандидат колега. Тази среща е най-добрата от половин година и дано от тук вече да се събираме все повече колеги.
Сега чакам да си видя снимката в нета.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...



Forum Jump:


Users browsing this thread:
4 Guest(s)