The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос S70

#1
Здравейте колеги, от скоро съм собственик на S70 2.5 TDI, и както всяка кола и моята има това онова за смяна, та въороса ми е : трябва ми преден носач и заден амортисьор. Ако някои може да ми сподели ориентировъчна цена на тези неща и къде са най-сносни цените. Ако има подобна тема и не съм я видял, съжалявам за изгубеното Ви време.
Reply

#2
Ами първо напиши от къде си, за да може да се ориентираме. Първо питай в Мото-Пфое и след това търси на други места, понякога дават добри цени.
Reply

#3
Ами да забравих да кажа от Разград съм, но и Варна ме устройва.А и да допълня, ако някои има втора ръка читави заден амортесьор и преден ляв носач също става.
Reply

#4
mad1 Wrote:Ами да забравих да кажа от Разград съм, но и Варна ме устройва.А и да допълня, ако някои има втора ръка читави заден амортесьор и преден ляв носач също става.

Здравей, колега!
За твое съжаление нямам частите, които търсиш, но бих ти дал един съвен - не сменяй само един амортисьор!Причината за това е, че другият(който не ти е изтървал) вече донякъде е износен. Сменяй ги два по два, съответно предни-задни.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)