The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ Радио S40

#1
Най-накрая смених оригиналния акумулатор,и ме споходи и мене заключването на радиото.Кода го нямам пробвах всички програми калкулатори за моя модел HU 605 няма нищо.Изчетох и темите,а на Мото Пфое 50 лева за да ми дадат кода няма да дам.Ако някой може да помогне с нещо.....
Reply

#2
Свържи се със Здравко 850 от Варна. Мисля, че той може да ти помогне...
Номера на мобилния му е написан в профила му....
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#3
За съжаление и аз нямам калкулатотр за HU_605 ,разкодирането трябва да стане
с разглобяване и четене на флаша.
Така че остава да избереш 50лв на МП (ще ти кажат кода по вин-а) или 20лв при мен или някой
колега от страната (от където си ).
Подмяната на оригиналния с друг (нов) също е вариянт Smile
Препоръчвам ти да си ползваш оригинала,няма "падащ" панел ,не представлява интерес за апашите
а си свири доволно.
Аз очаквам Димо да разработи едно у-во ,което се включва към букаста на ��CD changer-a ,посредством което
оригиналния плеър ,ще чете и MP3 от флашки,ама още чакаме Big Grin
Поздрави
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#4
Благодаря,че се отзовахте за да ми помогнете.Засега ще карам така без музика.Иначе съм от София и ако мога да отида при някой по натам да го разкодира ще е добре,Мото Пфое ми е последен вариант.
Reply

#5
Може да се отключи, но трябва да се отвори и да му се прочете паметта. След това кода се смята лесно. :wink:

Пиши ми на лично ако искаш да го сборим. :wink:
Reply

#6
Zdravko_850 Wrote:...
Препоръчвам ти да си ползваш оригинала,няма "падащ" панел ,не представлява интерес за апашите
а си свири доволно.
Аз очаквам Димо да разработи едно у-во ,което се включва към букаста на ��CD changer-a ,посредством което
оригиналния плеър ,ще чете и MP3 от флашки,ама още чакаме Big Grin
Поздрави
Това със флашките и МП3 ми хареса. И аз съм доволен от оригиналното аудио - само МР3 ми липсва. Та ако имате новини относно флашките - свиркайте, плс ! Smile
Reply

#7
Quote:Това със флашките и МП3 ми хареса. И аз съм доволен от оригиналното аудио - само МР3 ми липсва. Та ако имате новини относно флашките - свиркайте, плс !

Ще се чуе. :-)
Поръчани са 10 платки за прототипна серия, като станат готови и запоя елементите ще пиша. :wink:
Това е за HU-xxxx серията. за SC серията търсете Дъмфри.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)