The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Задно гърне за Volvo 850 2.5 бензин, 10V - къде в София ?

#1
Здравейте.
Трябва да сменяме задното гърне на Volvo-то (850 2.5 10V). Намерихме в ЕМ-Комплект и мога да ни го доставят за 310 лв. Някой знае ли друг магазин в София, от където може да вземем задното гърне на добра цена? Ако знете, моля споделете.
Благодаря Ви ! ! !
Reply

#2
Здравейте.
Трябва да сменяме задното гърне на Volvo-то (850 2.5 10V). Намерихме в ЕМ-Комплект и мога да ни го доставят за 310 лв. Някой знае ли друг магазин в София, от където може да вземем задното гърне на добра цена? Ако знете, моля споделете.
Благодаря Ви ! ! !
Reply

#3
Me4ok Wrote:Здравейте.
Трябва да сменяме задното гърне на Volvo-то (850 2.5 10V). Намерихме в ЕМ-Комплект и мога да ни го доставят за 310 лв. Някой знае ли друг магазин в София, от където може да вземем задното гърне на добра цена? Ако знете, моля споделете.
Благодаря Ви ! ! !
Провери в "KRAFT" - околовръстното, преди разклона за Драгалевци, посока Младост.
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#4
Me4ok Wrote:Здравейте.
Трябва да сменяме задното гърне на Volvo-то (850 2.5 10V). Намерихме в ЕМ-Комплект и мога да ни го доставят за 310 лв. Някой знае ли друг магазин в София, от където може да вземем задното гърне на добра цена? Ако знете, моля споделете.
Благодаря Ви ! ! !
Провери в "KRAFT" - околовръстното, преди разклона за Драгалевци, посока Младост.
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#5
310 ми се вижда много дебело
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#6
310 ми се вижда много дебело
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#7
DaddyBarba Wrote:310 ми се вижда много дебело
В Moto-Phoe на баща ми са му казали 900 лв. Така че, бива Wink Също така няколко човека, занимаващи се с ауспуси ни казаха че трудно ще намерим. А и от Kraft ми казаха, че не могат да помогнат, защото колата (volv-ата) била/и капризна.
Все пак благодаря ти за инфото Smile
Reply

#8
DaddyBarba Wrote:310 ми се вижда много дебело
В Moto-Phoe на баща ми са му казали 900 лв. Така че, бива Wink Също така няколко човека, занимаващи се с ауспуси ни казаха че трудно ще намерим. А и от Kraft ми казаха, че не могат да помогнат, защото колата (volv-ата) била/и капризна.
Все пак благодаря ти за инфото Smile
Reply

#9
Отиди в Младост, веднага след новия мост, който свързва дървеница с младост, посока младост. Сега е затворен и ще трябва да минеш през посолствата за да стигнеш до там. Ще го видиш сервиза - има един чевк, направен от тръби за ауспуси пред него, един вид модерна скулптура Tongue Взимат тънко и са добри, твърдо препоръчвам особено в сравнение е Ем Комплект...На един приятел му смениха гърнето там и след 1 седмица му падна кво да ти кажа...
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#10
Отиди в Младост, веднага след новия мост, който свързва дървеница с младост, посока младост. Сега е затворен и ще трябва да минеш през посолствата за да стигнеш до там. Ще го видиш сервиза - има един чевк, направен от тръби за ауспуси пред него, един вид модерна скулптура Tongue Взимат тънко и са добри, твърдо препоръчвам особено в сравнение е Ем Комплект...На един приятел му смениха гърнето там и след 1 седмица му падна кво да ти кажа...
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)