The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жило на километраж

#1
Става въпрос за Волво 440 89г. Та колеги днес свалих таблото да сменям изгорели крушки, разкачих жилото на километража и ся немога да го закача.Жилото е толква късо че много малко се подава отвътре и ми се струва невъзможно да го закача по този начин.Доста се мъчих обаче нестава и нестава.Някакви идей?
Reply

#2
Откачаш го от скоростната кутия и след това го издърпваш откъм таблото колкото ти е необходимо за да го закачиш, след това наместваш таблото закачаш жилото за скоростната кутия и пробваш, преди да сглобиш окончателно, дали километража работи коректно. Поне така правя аз когато жилото се окаже късо :roll: :roll: :roll:
Reply

#3
ico850 Wrote:Откачаш го от скоростната кутия и след това го издърпваш откъм таблото колкото ти е необходимо за да го закачиш, след това наместваш таблото закачаш жилото за скоростната кутия и пробваш, преди да сглобиш окончателно, дали километража работи коректно. Поне така правя аз когато жилото се окаже късо :roll: :roll: :roll:

Видях каде е свързан към скоросната кутия но не разбрах как се откача от там.Не е като при таблото.
?
Reply

#4
Видях каде е свързан към скоросната кутия но не разбрах как се откача от там.Не е като при таблото.
?[/quote]
има тема някъде -бях писал -даже и рисунка мисля ,че има-вади се един шплент и жилото излиза от ск кутия-потърси из 4-та серия
Reply

#5
terorist Wrote:Видях каде е свързан към скоросната кутия но не разбрах как се откача от там.Не е като при таблото.
?
има тема някъде -бях писал -даже и рисунка мисля ,че има-вади се един шплент и жилото излиза от ск кутия-потърси из 4-та серия[/quote]

Мерси за инфото, утре ще видя каква ще я свърша.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#6
Fil Wrote:Става въпрос за Волво 440 89г. Та колеги днес свалих таблото да сменям изгорели крушки, разкачих жилото на километража и ся немога да го закача.Жилото е толква късо че много малко се подава отвътре и ми се струва невъзможно да го закача по този начин.Доста се мъчих обаче нестава и нестава.Някакви идей?

Принципно трябват дълги пръсти...
Има и друг начин - вляво на таблото горе-долу точно с/у коляното на водача има едно пластмасово капаче (на ниво малко по-нагоре от ръчката за отваряне на капака и под нивото на ръчката за регулиране на волана). Ако колата е карбуратор, точно там се намира смукача. Та това капаче се сваля и се достига до жилото зад таблото с уредите оттам. Не е добра идея да се откача от скоростната кутия.
Reply

#7
колега, никак не е добра идеята да се буиа жилото към кс. кутия. вадил съм много пъти таблото, но жилото го куплирам като извадя панелчето с ключовете/фарове и т.н./ вляво горе от волана. малко е тесновато като бъркаш :lol:
но за мен това е начина. дано успееш :wink: :wink:
Reply

#8
Колеги, имам изгоряли крушки на таблото и искам да ги сменя, но се опитвах да сваля това табло и не иска да излиза! Няма никакъв празен ход за да се издърпа напред! Сигурен съм, че трябва да има някакъв "чалъм". Предполагам, че жилото трябва да се разкачи, но трябва ли да се завърти в някаква посока? Има ли още някакви букси, които не се виждат а трябва да се разкачат?
Reply

#9
Как да се реши този проблем с машината?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)