The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Навигация за S60

#1
Здравейте,
Прегледах набързо някои теми - пишете предимно за карти.
Интересува ме дали мога да заменя заводския Audio Module (тип HU-6хх) с навигационен аудио модул, който да си е за същото място - до стойката за чашата. Къде мога да търся такива модули. Някой купувал ли е ?
Мерси.
Reply

#2
bandy Wrote:Здравейте,
Прегледах набързо някои теми - пишете предимно за карти.
Интересува ме дали мога да заменя заводския Audio Module (тип HU-6хх) с навигационен аудио модул, който да си е за същото място - до стойката за чашата. Къде мога да търся такива модули. Някой купувал ли е ?
Мерси.

Бях гледал такива модули преди време ама бяха безумно скъпи. Монтира се на мястото на HU-то :roll:
Reply

#3
Ей по това се захлансах аз:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://shop.textalk.se/en/article.php?id=8117&art=1428893" onclick="window.open(this.href);return false;">http://shop.textalk.se/en/article.php?i ... rt=1428893</a><!-- m -->
Но цената нещо ... да ... Та за нещо такова си мисля с малко по-малко ексри та да е по-евтинко.
Никой ли не е виждал? Има едни модули, които са за централната аудио-колона на таблото - вдига се нагоре екранчето. Но мисля там е само екрана, отделно трябва да се купува и инсталира и RTI модула, който и той е маса паре, пък се монтира в багажника...
Reply

#4
bandy, точно това ми липсваше във волвото, поръчвам го и ако е толкова добро колкото изглежда ще черпя Smile
Reply

#5
bandy Wrote:Ей по това се захлансах аз:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://shop.textalk.se/en/article.php?id=8117&art=1428893" onclick="window.open(this.href);return false;">http://shop.textalk.se/en/article.php?i ... rt=1428893</a><!-- m -->
Но цената нещо ... да ... Та за нещо такова си мисля с малко по-малко ексри та да е по-евтинко.
Никой ли не е виждал? Има едни модули, които са за централната аудио-колона на таблото - вдига се нагоре екранчето. Но мисля там е само екрана, отделно трябва да се купува и инсталира и RTI модула, който и той е маса паре, пък се монтира в багажника...

Е да де :-)
На това чудо не се знае дали ще има карти за БГ. Освен това дразниш и крадците да ти разбият колата... Аз за сега съм заложил на Garmin. Карти има колкото искаш. Лесно си го прибирам да не привлича внимание в колата. :wink:
Reply

#6
Iliev,
Късмет ти пожелавам! После ще споделиш опит, и ще ме убедиш да си взема и аз Smile

Tisho,
мен лично не ме притеснява особено факта за българските карти. В Родината все ще се оправя някак си. Виж, навън като излезеш е полезно. Вече изпитах полезността на Garmin Oregon 200 в градкса среда. Не ме кефи обаче, защото това е планински GPS и не е правен да реагира на динамиката на движението с кола в градска среда. За извън града бива. А и точно в това Волво (S60) нещо ми липсва място на което да го забича и винаги трябва да има някой до тебеда го следи. Друго си е навигацията да е правена за колата, да си седи в централната конзола, да ти дава аудио-визуални сигнали, и не на последно място - аудио системката да чете МРЗ-ойки Smile

А карти ... хмм ... наистина ли не можете да намерите кракнати ? За Гармините се намират без проблем ...
Reply

#7
Колеги,искам само да ви предупредя за 2 недостатъка на този продукт.Чете нави-карти в IGO формат,а у нас са разпространени и най-добре разработени в IMG формат. Не на последно място-панелът не се сваля и в момента който това устройство бъде забелязано от някой почтен гражданин,колата ви ще бъде разбита.Иначе е уникално красиво и допълващо към колата-съгласен!
Reply

#8
Колега според мен устройството е супер. А това че е с ИГО 8 даже прави устройството още по лесно за ъпдейт на карти, слагане на спиид камери и прочие. От моя скромен опит с навигационен соффтуер (Томтом, Грамин, Иго) смело мога да кажа, че ИГО е доста по добро от Гармин и Томтом. Вярно е, че най-подробна карта за БГ има за гармин, но пък бавното преизчисляване и дървения софт могат да те откажат бързо от него. Хвърли един поглед из форумите за навигации и ще си изградиш някакво мнение.
Volvo V40, 1.9di,115hp,2002г.
Reply

#9
Колеги едни съвет от мен, не си купувайте нищо щото някой ще го открадне, не си карайте колата защото може да се счупи или да ви блъснат, не си пускайте интернет защото някой ще разбере че си имате комп и ще ви го открадне, не си вземайте кредитна карта защото някой ще ви я източи, не яжте телешко защото има луда крава, не ходете на море защото може да се удавите, така мога да продължавам до безкрай но някой ще вземе да се гръмне щото така или иначе ще се мре, а и не си купувайте ВОЛВО - то ще ви надживее... Извинявам се за спама но не можах да се сдържа а в момента в който се видия в пачка ще си го поръчам за да ви дразня...
Reply

#10
колега май единствения раздразнен в темата си самият ти,аз съм се видял в пачка както казваш то,но не ми е приоритет да купувам нещо с което да дразня някой,което явно ти целиш.Идеята е да си караш из София и да паркираш където ти се наложи,без да ти разбият стъклото и след това колата ти да е няколко дена в Мото Пфое,което си е пълно неудобство поне за мен.
А ти ако имаш други виждания налудничеви и младежки,ходи си вземи една винтилирана вектра 96' и бъди селския газар. Извинявай ако са били по-силни думите ми,но в такива случаи просто си изстрай ако не можеш да се включиш с компетентна идея.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)