The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кончето ми губи мощност

#31
Luben Manev Wrote:само да отбележа, че при мен придърпване се получи от заминала бубина
.
Това как се диагностицира - на сервиз ли с диагностика на двигателя? Не знам когато не се получава редовно, както е при мен дали ще може да се "хване" този проблем.
Reply

#32
При мен също го правеше от време на време, докато не се задълбочи. Закарах колата в Юве Бош освен тестер имат и осцилоскоп или там както се нарича, за да проверят токовете и запалването. От там ми казаха, че според тях е бубината, но и кабелите били за смяна и първо да сменя кабелите. Така и направих, след смяната нещата малко се подобриха, но останаха, не отидох пак в сервиза (50лв е диагностиката), направо си купих бубината. Да чукна н дърво вече нямам проблем, даже се замислям дали да не сменя и другата бубина, само че я нямат налична в МП. Освен това смея да твърдя, че ми падна и разхода след тези интервенции.
Само да добавя, че в МП освен тестер нямат друг начин да проверят кабели и бубини и според Роби, колите не са ни чак толкова умни, че да трупа грешка от няколко прекъсвяния, освен ако не ти замине тотално бубината, но това така или иначе ще го разбереш.
Reply

#33
Мишел, какво стана?Оправи ли волво-то?Дано да си.
Моята също пхридръпрва, днес мой роднина я карла и го установи също...................Въпросът е ...отивам отново да компютърна диагностика- въпростът ще бъде- СТАВА ЛИ ОТ ТОВА КОЛА?

Не дзнам какво да кажа!Моята С 40 съм я напъвал до 190 км/час.
Придърпва обаче, при това на ниски прредавки............
Плаче ми се.Честно Ви казвам.Плаче ми се защото я харасвам колата и си я искам, а май е за вторични суровини.
Все повече си мисля ,че избързах с покупката-..................

МОЛЯ АКО ОГО 1 ПИШЕ ИЛИ ЧЕТЕ ТЕМАТА- ДА СЕ НАМЕСИ КОМПЕТЕНТНО КАТО ПАТИЛ.
ДА МИ КАЖЕ КАКВО ДА СТОРЯ.
Опасявам се ,че колата ми с придърпването е обрачена май.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#34
Razsipnik Wrote:Мишел, какво стана?Оправи ли волво-то?
Опасявам се ,че колата ми с придърпването е обрачена май.

я ела утре (неделя) на сбирката пред НИМ - да я видим твойта кола такава морга ли е както разправяш. Според мен малко драматизираш - не може кола на 200 -300 хиляди да искаш да върви като самолет и то по ноти Big Grin
Reply

#35
Razsipnik Wrote:Мишел, какво стана?Оправи ли волво-то?Дано да си.
Моята също пхридръпрва, днес мой роднина я карла и го установи също...................Въпросът е ...отивам отново да компютърна диагностика- въпростът ще бъде- СТАВА ЛИ ОТ ТОВА КОЛА?

Не дзнам какво да кажа!Моята С 40 съм я напъвал до 190 км/час.
Придърпва обаче, при това на ниски прредавки............
Плаче ми се.Честно Ви казвам.Плаче ми се защото я харасвам колата и си я искам, а май е за вторични суровини.
Все повече си мисля ,че избързах с покупката-..................

МОЛЯ АКО ОГО 1 ПИШЕ ИЛИ ЧЕТЕ ТЕМАТА- ДА СЕ НАМЕСИ КОМПЕТЕНТНО КАТО ПАТИЛ.
ДА МИ КАЖЕ КАКВО ДА СТОРЯ.
Опасявам се ,че колата ми с придърпването е обрачена май.
Колега прекалено драматизираш.
Ще ти дам пример за моята кола (850-ката)
Имам два теча на масло (единият е от скоростите,другият е от дроселовата клапа),като и направя компютърна диагностига е пълна с грешки,има много забележки по външния вид (даже е ударене едната врата и единия калник) вътре по интериора почти няма здраво и т.н Big Grin .Въпросът е че аз си я харесвам и малко по малко ще си я стегна.Хората са го казали "Няма непоправими неща,въпросът е колко ще ти струват".Аз съм решил,че това си е моята кола и си я искам,независимо дали е за морга или не :!:
П.П.Все още ли мислиш,че твоята кола е за морга ??
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#36
bell Wrote:
Razsipnik Wrote:Мишел, какво стана?Оправи ли волво-то?
Опасявам се ,че колата ми с придърпването е обрачена май.

я ела утре (неделя) на сбирката пред НИМ - да я видим твойта кола такава морга ли е както разправяш. Според мен малко драматизираш - не може кола на 200 -300 хиляди да искаш да върви като самолет и то по ноти Big Grin


Простете ми глупостта и невежеството г-н Белчев.Моляа кажете как да стигна смчитано от ,,Красно село"(по бул.,,България" нали) до НИМ. :oops:
Не знаех, че имате среща- още утре ще гледам да дойда.
За съжаление съм зле с ориентирането. :oops:
Много ми се иска д0а гонворя с ворваджии като Вас на живо иначе.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#37
Прощавайте прост съм. :oops: Утре ли се събирате?
НИМ- гледам адреса е ,,Витошко лале" , значи да карам по Тодор Кабрлешков и по ,,Околовръстен път".
После по ,,бистришко шосе"?
Ще гледам да дойда.За мен е мниго важно.Форумна среща ли е това?От колко часа?
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#38
Има специална тема за това - събираме се всяка последна неделя на месеца. Оспамихме и тая тема Big Grin
Ето ти една карта утре в 12 заповядай на мястото където пише ВОЛВО с червени букви Big Grin Big Grin Big Grin
Кеф ти по околовръстното, кеф ти по бул.България.

Дай да я видим тая "глезла" дето само ти къса нервите.    
Reply

#39
Кончето се отпуши !!! Tongue
Как се реши проблема: просто я форсирах няколко пъти до 7000 об.. Сега е пушка
Преди започне ли изкачване повече от 80км. не можеше да развие, вчера се прибирах от Благоевград и с радост установих, че с лекота вдигна 120км. и то по доста голям наклон.
Добре че не е вкарах в сервиз при някой "пишман" майстор.
Reply

#40
Моята кола пак придърпва сериозничко.Дори на два пъти на светофари вчера в софия угасо.
Ходих в мивналата събота и неделя на компютърна диагностика- оказасе ,че няма проблем(поне не бе отчетен).
Почистиха ми инжекторите, колата кото че ли леко се пооправи и ми казаха да сменя свещите(пък те са нови ,,Бош"на 4000 км.), както и да е!Сменихме ги със по-сдтари НЖК, днес мисля да ги сменя с нови, които купих във вторник(триполюсни НЖК).
Вече си мисля, че или е ,,ламбда -сонда"(на самите свещи има бял ,,нагар"- бедна горивна смес )
друго възможно е:
1.Кабели
2.Бобина/и /или и двете са за смяна.
3.Катализатор(, но не ми се вярва).
4.Най-лошото- бензинова помпа.

Изобщо вече не знам.възлагах големи надежди на чистенето на дюзите, но ...........май не е (само)от там.

Да кажа само- заредих ,,Карера" 100, кото преди това сложих 250 мл ,,Редекс".
Като ,че ли работата на двигателя се влоши след добавката.
въпросът ми сега е- да сменя ли горивния филтър и да продължа ли с ,,редекс"-а?
Имам още един флакон 500 мл(за 4 резервоара).
След почистването дюзите да слагам ли отново ,,редекс"
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)