The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Разбита рейка :(

#1
Здравейте, преди няколко дни ми се кривна волана на дясно и 1 ден след това ми светна лампата на DSTC-то
Ходих до Фото Мое и според тях ми е разбита рейката и тамона на макферсона, заради това вероятно ми дава и грешки DSTC-то. Реално видях как играе цялата дясна гума ... Sad
Що се отнася до тампоните ще ги сменя, но самата рейка струва доста...

Знам, че ги рециклират на някои места... някой има ли опит и наблюдение?
Можете ли да ми препоръчате някой сервиз, където могат да я рециклират?
Някой от вас купувал ли е?


колата е :
S60 2001г. 2,4 бензин
Reply

#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://jizet.eu/reparation.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://jizet.eu/reparation.htm</a><!-- m -->
За карета вършат идеална работа - носиш разбитото направо с полуоската и ти го заменят веднага с рециклирано (ако имат наличнно) и дават гаранция. Дано да ти помогнат. Успех.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#3
Оказаха се някакви втулки в рейкатаSmile (така казаха... утре ще си я взема), като цяло бях се подготвил за якото изваждане, а ремонта се оказа само 500лв Smile Big Grin
Reply

#4
enigmatic Wrote:Оказаха се някакви втулки в рейкатаSmile (така казаха... утре ще си я взема), като цяло бях се подготвил за якото изваждане, а ремонта се оказа само 500лв Smile Big Grin
Къде я ремонтира?
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#5
tonyfireman Wrote:Къде я ремонтира?

Да знаем да не ходим там :lol:
Reply

#6
1 Сервиз до ПЖИ сега се води Висше Транспортно училище.
Сменяли всичко вътре ... сега е доста добре колата на пътя и след реглажа ми изгасна DSTC Service грешката... Дават 12м гар. поне на мен ми дадоха толкова.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)