The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво трябва да правя при съобщение "SERVICE"

#1
Колеги, преди няколко дни ми изписа съобщение "СЕРВИС" и след около една две минути изчезва. После при ново палене се повтаря същото. Колата е В 70 на 200 000 км. Какви трябва да са действията ми от тук нататък. Блатодаря Ви предварително.
Reply

#2
Трябва да си смениш филтри и масло и да си нулираш сервизния период! Ако си ги сменил потърси из форума има тема как се нулират....
Reply

#3
Колега лампа SERVISE светва на всека 1 година без значение за пробега.Напомня, че трябва сервизно обслужване.
Затова следи си километрите и си сменяй консумативите редовно за да ти върви автомобила безпроблемно.
Reply

#4
Ако е на 1 година значи нещата при мен са съвпаднали...
Reply

#5
Точно на една година.Засечи го колега.И при мен съвпада по някои път.
Reply

#6
Всички консумативи са ми сменени и сега остава да открия как да нулирам съобщението. Благодаря Ви този форум е неизчерпаемо море от информация.
Reply

#7
Даваш на контакт и ти светва километража, натискаш го в продължителност на на няколко секунди, долната цифра мига 3 пъти и махаш пръста, май така бе...
Reply

#8
ТУК:

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=29&t=4825
Reply

#9
dddinev Wrote:ТУК:

http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=29&t=4825
При мен работи по дадената схема.
Успех!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#10
Отстраних съобщението точно по начина описан във форума. Всичко е конкретно и най - вече работи. Членавете на клубу, а и на всички участници във форума мога да кажа само благодаря и, че са истински хора. Уверявам се в наличието на огромно количество информация и то компетентна. Продължавайте в същия дух.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)