The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спукано предно стъкло на 460 БОДИГАРД.

#1
Здравейте предното стъкло ми е спукано, давайте предложения къде да отида и да си свършат работата качествено... За кобра не чувам добри отзиви. Ново ли да търся или по-добре старо но оригинално?

Благодаря предварително !
Reply

#2
и аз сменях на мойто 480es в кобра гр.варна и съм доволен като оригиналното е с мрежичката и син пояс отгоре е
произведено във финландия лепенките стояха на него едвам ги махнах.
около 240 лв ми излезе поставянето е безплатно но за всеки случай провери за цените и производителя
Reply

#3
Скоро Вили имаше проблем със спукано стъкло на нейната 460ца. Възстановиха й го в София. Потърси темата или й пиши ЛС, тя ще ти обясни по-подробно.

П.П. Ставаше в-с само за възстановяване на пукнатина, а не за смяна с ново стъкло.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#4
100Y0 Wrote:Скоро Вили имаше проблем със спукано стъкло на нейната 460ца. Възстановиха й го в София. Потърси темата или й пиши ЛС, тя ще ти обясни по-подробно.

П.П. Ставаше в-с само за възстановяване на пукнатина, а не за смяна с ново стъкло.


При мен си е доста понапукано няма да може да се възстанови.... В кобра ми казаха цена 120лв. и 20лева монтаж, но стъклото е турско и не ми се слага такова ако някой има втора употреба оригинално да казва...
Reply

#5
виж в продава, прегледай и моргите, това са масови коли и все ще намериш орижинъл.
не залагай на турското при условие че можеш да си намериш истинско
Reply

#6
Преди няколко месеца в Кобра ми предложиха noname за 100.0 лв., аз си го смених в Сим5Сим с Pilkington за ~180... Не е като да нямаш избор! Big Grin Каквото и стъкло да вземеш, ако уцелиш калпав майстор - все тая...
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#7
Утре отивам в " Мустанг" и ще пиша дали съм доволен....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)