The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Конзола около волана,въртене?

#11
И при мен, явно наистина е характерен проблем за модела.
Reply

#12
Явно наистина си е проблем,но както виждам от темата...на никой не му пречи а мен адски много ме дразни.


Attached Files Thumbnail(s)
       
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#13
Здравейте на всички. И аз го имах този проблем и мен ме дразнеше...
На мен не ми се занимаваше и ми го направи друг, но мога да споделя как става.

Свалят се горната и долната кора зад волана, развива се и кората около стъклото за километража и обортомера(за по-удобно). От горната страна, демек под горната кора по продължение на кормилната щанга по средата има "вградена" като гайка, но без резба(като пъпка е около 1/2 см.). До колкото разбрах това се прави заводско и се махат главите на болтовете... но както и да е. Та точно от там се прави въпросното стабилизиране.
Тъй, като няма резба ви трябва една рапидка за метал около 1см дълга, не повече, че опира в горната кора иначе и широка по осмотрение :wink: . По този начин не се налага да се реже, дупчи или каквото и да било и най-важното въртенето спира.

Ако имате въпроси мога да се помъча да махна корите и да направя няколко снимки.

Успех на всички.
Reply

#14
ами със снимки ще стане възможно най-ясно.Ако ти се занимава някой ден ще ти бъдем много благодарни да видим точно къде е тази рапидка.

Благодаря предварително.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#15
Или поне да обясниш малко по-подробно къде точно се слага на кой болт или там каквото е.Отсрани ли си подпъхва.Как?


ПС сори за "спама"
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#16
Е то и при мен се върти и не ми се изключват мигачите...дразнеше ме около 1 седмица, преди да му свикнаSmile Сега ме дразни като карам други коли и мигачите им се изключват когато не искам SmileSmileSmile
Reply

#17
Здравейте на всички. И аз го имах този проблем и мен ме дразнеше...
На мен не ми се занимаваше и ми го направи друг, но мога да споделя как става.

Свалят се горната и долната кора зад волана, развива се и кората около стъклото за километража и обортомера(за по-удобно). От горната страна, демек под горната кора по продължение на кормилната щанга по средата има "вградена" като гайка, но без резба(като пъпка е около 1/2 см.). До колкото разбрах това се прави заводско и се махат главите на болтовете... но както и да е. Та точно от там се прави въпросното стабилизиране.
Тъй, като няма резба ви трябва една рапидка за метал около 1см дълга, не повече, че опира в горната кора иначе и широка по осмотрение :wink: . По този начин не се налага да се реже, дупчи или каквото и да било и най-важното въртенето спира.

Ако имате въпроси мога да се помъча да махна корите и да направя няколко снимки.

Успех на всички.
Потвърждавам- опитано и върши работа... Smile
Reply

#18
това ми се струва,че си го написал колега,но както и да е....снимки нямаше да е лошо.но ще пробваме и без тях.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#19
Развиват се три винта на долната кора и се разкопчават двете половини. Развиват се два винта на рамката на таблото и се издърпва- отдолу е на щипки. Поиграваш си малко да намериш подходящо винтче и го завиваш-няма как да сбъркаш къде. после сглобяваш по обратния ред. Препоръчвам винта да е с колкото може по-ниска глава, за да не опира в кората при сглобяването. Идеята е на друг колега, а аз само потвърждавам-опитано и става.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)