The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
какво намеква лампа сервиз

#21
vegass Wrote:и мойта свети и SRS-a свети мака и да няма причина, все се каня да го ресетна но не ми остава време. При мен стана като си смених клеймореда на ключа за запалването(с оригинал от МП).

Имап предвид че докато ти свети СРС-то въздушните възглавници няма да сработят при удар.
Ако имаш странични те ще сработят защото са на отделна сигнална систеама без диагностика, но основните възглавници щом свети няма да сработат и двете.
-Oly-
Reply

#22
vegass Wrote:и мойта свети и SRS-a свети мака и да няма причина, все се каня да го ресетна но не ми остава време. При мен стана като си смених клеймореда на ключа за запалването(с оригинал от МП).

Имап предвид че докато ти свети СРС-то въздушните възглавници няма да сработят при удар.
Ако имаш странични те ще сработят защото са на отделна сигнална систеама без диагностика, но основните възглавници щом свети няма да сработат и двете.
-Oly-
Reply

#23
Лампата за сервиз на предното ми арматурно табло се угася от самото него проверете по таблото за тапичка горе-долу на нивото на зануляването на километрите, ако има махате я и натискате с отвертка примерно защото бутона е навътре за другите табла не знам.
[Image: ab224549.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)