The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Крушка над номера?

#1
Здр. колеги погледнах с търсачката да открия подобна тема ,но не намерих за това да си питам Smile.Вчера ми светна лампата на таблото за изгоряла крушка и се оказа ,че е една от тези които осветяват номера.Имам ВЕЙДИС-а обаче нещо не мога да се оправя с него Smile ,ако някой е сменял крушката да помогне(няма да откажа някоя снимка Smile ).

Благодаря предварително!!!
Reply

#2
Ето как е покзано във VADIS...
   
   
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#3
Аз си ги сменях миналата седмица тъй като и при мене бяха отишли от доста време. Но реших да не слагам отново стандартните крушки 3/5W, ами си сложих бели диоди. Ефектът е много по-добър, от колкото с обикновените крушки.
Та първо махни цялата кора която се намира на капака на багажника. Трябва да свалиш всичките пластмасови шайбички, с които е захваната кората. След като я свалиш погледни точно от обратната страна на номера, ще видиш 4 болта, които се свалят с ключ номер 10. Като ги развиеш издърпай лайсната, която придържа лампичките от външната страна, както е показал колегата на по-горната картинка.
Общо взето това е :wink:
Reply

#4
Благодаря за ценното инфо и при мен е така и е крайно време да се взема в ръце и да ги сменя, че ме дразни. Само не съм сигурен дали тези крушки на номера като изгорят дават инфо за сигналната лампа на таблото, май са само основните.
Reply

#5
Не сигнал на таблото няма да видиш,сигнал ти дава само при изгоряла крушка на някой от стоповете!
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#6
Благодаря много колеги ,така няма да се налага да счупвам нищо Big Grin (така става обикновенно като започна да правя нещо Smile ).Относно колегата който каза ,че контролната лампа не може да ми свети,нямам нищо друго изгоряло проверих 5 пъти,от това е нямам изгоряла друга крушка.

Благодаря още веднъж и поздрави!!!
Reply

#7
До колкото знам всяка при запалване си светка оная лампа на таблото и същата се зачиства със спирачката ако няма проблем. Поне така са ми казвали майсторите де ... Big Grin
Reply

#8
Аз пък не знаех, че над задния регистрационен номер има лампичка.Там където се поставят пръстите на капака на багажника нали.
Моята не свети. :o
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#9
Razsipnik Wrote:Аз пък не знаех, че над задния регистрационен номер има лампичка.Там където се поставят пръстите на капака на багажника нали.
Моята не свети. :o

Те лампите даже са 2 Smile.
Reply

#10
Някой знае ли каква е крушката над номерата на S60/V70
При мен едната ме дразнеше, защото е изгоряла - днес се опитах да видя положението, но падна само стъклената част, а металната основа си стоеше вътре във фасунгата.
Разчетох, че е 24W но от къде може да се намери подобна?
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)