The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инцидент в Несебър

#11
Желаем ти бързо,и успешно възтановяване Веско,ако има нещо-пиши,ще помогнем с всичко което ни е по силите!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
Желая ти бързо възстановяване и бързо да забравиш за този ужас! Всички сме с теб!
Reply

#13
Веско желая ти бързо и безпроблемно оздравяване.
Reply

#14
Благодаря Ви, обещавам да се възстановявам бързо :-) Миро е дал един от точните линкове, а аз по-късно ще дам още.Добре съм ще Ви държа в течение на състоянието ми, а и на развитието на случая.Не съм реваншист, но и не ми се иска пак да го изкарат "невменяем" и пуснат на свобода , че третия може да няма моя късмет... Благодаря Ви пак! :-)
Reply

#15
пожелания за бързо възстановяване и от мен, вече ти писах на лс, че за всичко можеш да разчиташ и при всякакъв повод да ме търсиш. първоначално мислех, че е някаква катастрофа или нещо планово за операция, но в последствие разбра жестоката истина. не е нормално това, което става. как не е имало още някой с теб, че да го размажете това гадно ********
наистина ни дръж в течение как се развива случая и дай една снимчица на "невминяемия", за да може ако пак се измъкне и някой го види да му направи главата мека, за да "налее" малко акъл :violent1: :violent3: :whdat: :whax: Confusednipe: :rip: :violent1: :violent1: :violent1:

скорошно и безпроблемно възстановяване
Reply

#16
�Ужасна история ,за съжаление съм я подминал във всеобщата идиотия в БГ
Веско пожелавам ти бързо възстановяване
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#17
КОЛЕГА ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СЕ ВЪЗТАНОВИШ БЪРЗО !!! :wink:
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Reply

#18
Весе, оправяй се бързо!
Reply

#19
С риск доста хора да ме нарочат като много краен... Но в тази държава трябва да бъде върнато смъртното наказание!!! :angry4:

Не може такива изроди които убиват или правят опити да убиват да ги тикват в затворите и да ги храним и да им усигоряваме покрив над главите с нашите пари които плащаме като данъци. Един куршум е много по евтин дори и от един ден престой в затвора....:wink: А и полза от това стоене в затвора няма, нито като излезе ще е превъспитан, нито нещо ще го спре да посегне отново... :evil:


Колега желая ти леко и безпроблемно възтановяване. Smile
Reply

#20
Веско, попрочетох тук и там разни неща .Казаха ми нещо тихомълком. Надявам се скоро да те изпишат, и да се видим. Безрезервно можеш да разчиташ за каквото и да е от наша страна!
Мевдо,Ади,Влади
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)