The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Шведски сайт с части за Волво

#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.swedishautoparts.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.swedishautoparts.com/</a><!-- m -->
В сайта има афтърмаркет и оригинални (OES) части за всички модели на Волво.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#2
Хубави нещица има в този сайт. Е вярно цените са шведски, но поне ги има.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
Stanchoni Wrote:http://www.swedishautoparts.com/
В сайта има афтърмаркет и оригинални (OES) части за всички модели на Волво.
Тц за 400 и 300 пак няма. Трябва да сменяме модела.
PASSAT B4 2.0
Reply

#4
Вярно колега,3хх и 4хх серия са пропуснати,но според мен това е понеже сайта си е чисто шведски :roll: . Поне за 2хх серия изръчках сайта и има доста неща които другаде не могат да се намерят. Цените са доста солени, но поне има части за които си пише че са заводски вграждани в автомобилите(OES) . Дори има такива за които се твърди че могат да се обърнат към завода производител за доставка при положение,че не се намират налични на склад.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#5
Сайта го бива ама тия непознават парите. :pale: . По евтино е в ИПД
Reply

#6
Цените в каталога изглеждат високи,но сигурно не знаете какви са в Мото-Пфое.Например лятата джанта,която търся в раздел ,,купува,,в сайта е 243 $,а от М-Ф ми поискаха 538 лв.Оригинален спойлер в сайта е 320 $ срещу 638 лв тук.Горе-долу такова е съотношението на всичко предлагано.Правя уговорката,че не смятам разходите по транспорт.Доколкото виждам цените са в щатски долари.Ако е Евро - то е друга работа.
Reply

#7
Хубав сайт НО ...за мене няма нищо от нещата които ми трябват а и цените си ги бива :mrgreen:
Reply

#8
Както казах в сравнение с нашето Мото-Пфое цените са си ОК.Та въпроса ми е - някой поръчвал ли си е нещо от тук и лесно ли става доставката.Мерси.
Reply

#9
Ами да ти кажа колега и аз затова постнах сайта - с цел да поразузнаем как стоят нещата с доставките.Никога не съм поръчвал части по този начин и съм напълно "бос" по темата. Аз поне доколкото разбрах от прочетеното най - лесно става чрез системата PayPal. Има и калкулатор за шипинга - тоест доставката. През PayPal може да пазарува всеки който има издадена Виза Електрон. За съжаление инфото което имам свършва дотук. Мисля че най-добрия вариант би бил да се направи един акаунт и да се поръча нещо с минимална стойност с цел да се намали риска. Не можах да разбера дали има вариант да се направи доставка с наложен платеж. Айде пишете че мен много ме интересува доставката от този сайт. Ще съм благодарен че и ще почерпя всеки който помогне с информация.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#10
Аз не бих коментирал цените в този сайт, тъй като всичко купено от мен е с такива цени, но в евро. На всичко отгоре се оказа, че английският сайт <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.partsforvolvosonline.com</a><!-- w --> от който пазарувах досега е продавач на някаква ширпотреба с доста съмнително качество дори за така наречената категория стоки.
Преди 17 х.км.(карани предимно по магистрала) смених носачите на моята 850-ка и в момента трябва да повторя същата покупка и смяната. :evil: За инфо ще отбележа, че живея в Испания, а както е известно тук пътищата не натоварват ходовата част на автомобила, както у нас.
В този аспект, бих искал да попитам, дали някой си е купувал части от този шведски сайт и що за качество имат?
За момента имам като вариант шведите, които са ми малко скъпи като транспорт и една тукашна фирма, която предлага части от TRW (фирма от САЩ), която аз лично не познавам, но ще ми излезе по-евтино.
Моля за някаква инфо, ако някой знае нещо за тези фирми! :?:
Предварително Благодаря!


Attached Files Thumbnail(s)
   
Бат' Дидко
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)