The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A-95 или А-98

само Shell Vpower (В БГ незнам какво е качеството но тук в Англия не ми е правил никога проблеми)
Saab 9000 Aero 225 BHP Stock

[Image: m437.gif]

лично аз нямам особено високо мнение за шел, независимо какво гориво се зарежда

Ами Метъле в БГ Шел е едно в Европа мисля е съвсем друго. Поне тук основно зареждам от Впауър Дизел и съм много доволен, но виж в България небих рискувал със Шелски дизел никога.

шел, еко и лукоил мисля, че са все франчайзингови безниностанции. т.е. всеки оръфляк може да ползва марката ако приеме условията и да злоупотреби с доверието на хората. По принцип веригите се стремят да контролират обектите си, но този които е решил да прави мизерии няма хващане. тук не е като в макдоналдс примерно, да има правила за посрещане, готвене, чистене и тн. тук е гориво - няколко кофи вода няма да се усети, в допълнение с мизерния автопарк просто е благодат за мошенниците Confusedhock:
освен това по принцип горивото си ни е скапано, нищо че ни баламосват с евро 4, евро 5, нови стандарти и тн :tfrag:

gadnia_metal Wrote:шел, еко и лукоил мисля, че са все франчайзингови безниностанции. т.е. всеки оръфляк може да ползва марката ако приеме условията и да злоупотреби с доверието на хората. По принцип веригите се стремят да контролират обектите си, но този които е решил да прави мизерии няма хващане. тук не е като в макдоналдс примерно, да има правила за посрещане, готвене, чистене и тн. тук е гориво - няколко кофи вода няма да се усети, в допълнение с мизерния автопарк просто е благодат за мошенниците Confusedhock:
освен това по принцип горивото си ни е скапано, нищо че ни баламосват с евро 4, евро 5, нови стандарти и тн :tfrag:

Ами OMV защо го забрявяш бре метъле. Имам лични наблюдения какво прави един такъв змей под логото на иначе (що годе) добрата марка.... :gib: :evil:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

npackoBko Wrote:
gadnia_metal Wrote:шел, еко и лукоил мисля, че са все франчайзингови безниностанции. т.е. всеки оръфляк може да ползва марката ако приеме условията и да злоупотреби с доверието на хората. По принцип веригите се стремят да контролират обектите си, но този които е решил да прави мизерии няма хващане. тук не е като в макдоналдс примерно, да има правила за посрещане, готвене, чистене и тн. тук е гориво - няколко кофи вода няма да се усети, в допълнение с мизерния автопарк просто е благодат за мошенниците Confusedhock:
освен това по принцип горивото си ни е скапано, нищо че ни баламосват с евро 4, евро 5, нови стандарти и тн :tfrag:

Ами OMV защо го забрявяш бре метъле. Имам лични наблюдения какво прави един такъв змей под логото на иначе (що годе) добрата марка.... :gib: :evil:
Аз пък от ОМВ не зареждам от доста време. Нещо неим е много читав дизела, реално на АВАНТИ е по евтино и с техния дизел колата върви по-добре (става въпрос за обикновения дизел). Иначе повечето време зареждам от премиум горивата (при ОМВ липсват дизелови такива), но във финансова криза само Аванти.

Тук в Англия няма ОМВ , правете си сметка защо ли не са ги допуснали ?
Saab 9000 Aero 225 BHP Stock

[Image: m437.gif]

Хмм, това за ОМВ ме накара да се замисля. Аз почти само от тях зареждам. Сигурно е заради баничките и кафето Smile
А иначе по темата - наливай такъв бензин за какъвто ти е мотора. Ако е за 95 не печелиш нищо от 98.
Повече мощност няма да имаш от по-високо октанов бензин. А като качество/чистота би трябвало да са еднакви.

не съм много съгласен. производителят казва минимум 95, т.е това е най лошото което може да сипваш

Здравейте колеги . Гледам всеки пише за ОМВ за Шел за Петрол и т. н. Ако някой някога има път нека мине покрай терминала на Лукойл при Ихтиман и ще останете като гръмнати , като видите как от този терминал зареждат цистерните и на Шел и на ОМВ и на Петрол и какви ли не още . Та така че сами си направете извода Big Grin Big Grin Big Grin



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)