The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Регистрационен талон

#1
Здравейте колега, нов съм във форума и желая да попитам следното. Може ли да карам автомобил със стария регистрационен талон(този преди сегашните 2)??? Иначе колата е с регистрация мисля от 2003 година с новите номера(тези със синия фон от ляво и знамето).Благодаря
Reply

#2
Можеш.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#3
Аха,благодаря
Reply

#4
можеш ако си собственик или имаш пълномощно
Reply

#5
Тези номера /новите/ги въведоха ако не се лъжа в края на 2000 г. така че нямаш проблем, но е добре да имаш пълномощно
Reply

#6
Ако не се лъжа :roll: ,пълномощно се изискваше само за автомобил, совственост на Фирма.
Аз кола с рег. талон на мое име нямам,и до този момент проблеми не съм имал :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#7
пълномощно се иска за всеки автомобил, който не е на твое име. това че не е имало проблеми, не значи, че не е така измислено.
след като се движиш с нещо, за което нямаш документ как ще докажеш, че не си го откраднал?!?!
и аз се движа със служебни автомобили, за които не си нося пълномощните и при проверка не ми ги искат. но заяждането и белята веднъж става и после главоболията са големи
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)