The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бушони на S40

#1
Здравейте, нов съм във форума, както и съм отскоро съм с Волво.
S40 `96 и изторя бушона на запалката (дадох на късо). Проблема е че бушони намерих само отпред при двигателя, а от форума разбрах, че има и другаде, но не мога да ги намеря. Ще съм много благодарен ако някой ме упъти.
Reply

#2
georgy Wrote:Здравейте, нов съм във форума, както и съм отскоро съм с Волво.
S40 `96 и изторя бушона на запалката (дадох на късо). Проблема е че бушони намерих само отпред при двигателя, а от форума разбрах, че има и другаде, но не мога да ги намеря. Ще съм много благодарен ако някой ме упъти.

Здравей колега. Честита придобивка и добре дошъл във форума. Бушоните, които са в купето се намират под волана, леко в ляво. Няма начин да не видиш капака, под него са самите бушони. За съжаление не мога да ти кажа кой номер е този на запалката, но ти сам ще го намериш. Поздрави и успех в търсенето :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
Честито и от мен. Пожелавам ти много безаварийни километри. Ако свалиш и кората под волана, ще ти много по лесно. При мен в капака на бушоните имаше резервни и щипка за по лесен монтаж - демонтаж.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#4
Къде е тая щипка бе колега? В капака на бушоните под волана или при бушоните в двигателния отсек? Щях да пускам обява да търся такава щипка, че не мога да извадя едни малки бушончета в блока в двигателния отсек. А бушоните в купето не съм ги гледал и не знам дали има.
Reply

#5
На капака на бушоните в купето е щипката а и май и резервни предпазители имаше,за колегата който неможе да ги намери - бушоните се падат зад лоста за отварянето на предния капак,неможеш да ги познаеш защото си имат капачка и изглежда доста спретнато и си мислиш че вътре има кой-знае какво.Достъпа е най-лесен като махнеш джоба който е под волана но аз съм сменял и без да го свалям,малко е неудобна позата - главата ти идва по ниско от задника и трябва да внимаваш кой е зад тебе Big Grin Big Grin Big Grin
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#6
В капака не тези под волана е щипката (поне при мен) и е много удобна. От едната страна е пригодена за малките от другата за големите бушони.
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#7
MaHaPaTa Wrote:В капака не тези под волана е щипката (поне при мен) и е много удобна. От едната страна е пригодена за малките от другата за големите бушони.

Точно там е щипката :thumbleft:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#8
Благодаря много, а бушоните ей сега ги почвам и ще видим какво ще стане.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)