The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СВАЛЯНЕ НА КЛЮЧ ЗА ФАРОВЕТЕ

#1
Колеги, моля за помощ. Искам да сваля превключвателя за фаровете, от лявата страна наволана. Отвъртях двата винта отдолу, но по никакъв начин не успях да извадя превключвателя от таблото. Струва ми се че има щипки отвътре. Дърпах доста, но не успях. Страх ме е да не счупя. Затова нека някой с Вадис да даде схема точно как става работата или да обясни, ако е свалял.
Благодаря Ви предварително!
Reply

#2
Хм,моя съм го вадил 4-5 пъти ама непомня да съм се запъвал :roll: ,не е при мен колата да погледна,имаше май някакъв чалъм отгоре в струйника за въздуха.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#3
точно отгоре има щипка и излиза с малка 4аст от въздуховода
Reply

#4
Май са отстрани щипките или поне на мен така ми изглежда ако за това става въпрос.


Attached Files Thumbnail(s)
       
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#5
Не ми стана много ясно. Доколкото разбирам, има някакви щипки които трябва да се освободят. Трябва ли да се натиснат по някакъв начин за да се освободят? Накъде да дърпам целия блок- надолу или към мен /шофофьора/, за да излезе? Във Вадис сугурно има описана цялата процедура по свалянето, ама за съжаление не мога да го инсталирам на компютъра си, тъй като е с малък хард диск. Моля помогнете.
Reply

#6
На публикуваната схема е показан само модула на ключът,той допълнително влиза в друг модул на който има част от въздуховода ,моя когато съм го вадил съм дърпал право напред и е излизал без да счупя нищо,имам Вадис но е на домашния комп но като се прибера от работа рядко семейството ми оставя свободно време :lol: и немога да обещая категорично че ще поровя за по-точна схема за демонтажа.Между другото защо ще сваляш копчето?
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#7
Колега разглабяй смело няма начин да не видиш как става и без да ти казва някой.Много лесно се сваля Smile.Развиваш двете болтчета които го държат отдолу и ключа излиза със духалката,като погледнеш духалката отзад ще видиш палчетата на които се държи за духалката :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#8
Или аз немога да го намеря или просто няма подробно описание как се сваля ключът :oops: .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#9
Без да искам на моята кола един път го шатнах с коляно навътре и се освободи за изкарване, а после го нагласих и си щракна на мястото. Не знам това ли е правилния начин ама...! :roll:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#10
Намерих и една руска програмка, но и нея няма кой знае какво по въпроса, дано да помогне.
Успех с разглобяването.


Attached Files Thumbnail(s)
   
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)