The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как мога да си поръчам свещи от МП?

#11
Cavalera Wrote:http://194.12.230.54:8080/chasti/ReportPage.jsp
егати, как го изкопа това?
и какво е съотвествието на кода по вадис и каталожния номер?
Мерси
Някой кодове стават, за други казва че няма инфо.
Сега проверих за термостат, един единствен в Пловдив. Мерси колега, много е ценен линка. Не съм го знаел
Reply

#12
Някой беше писал във форума за тази услуга на Мото Пфое, а като каталожен номер си въвеждаш кода от вадиса.
Някои части излизат като налични или неналични, а други въобще не излизат - явно не са въведени в номенклатурата им.
Reply

#13
Звъннах в МП Пловдив и успях да се свържа :wink: .Бяха много любезни и ме препратиха да направя поръчката си в МП Ст.Загора. Направих го. Естествено там не знаеха за отстъпки, но госпожата пое ангажимент да провери.
Събота/а може и по-рано/ ще отида да си ги платя и получа Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#14
Обадих се преди малко в МП Ст.Загора. Свещите ме чакат и са с 10% отстъпка. Утре ще отида да си ги взема Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
Цената същата като от сайта им ли е?
Другото интересно което видях там са кабелите - цена около 90 лв с отстъпката ще дойде много добра цена.
Reply

#16
Да кабелите са там някъде. Моите ги взех за 80лв лятото, като най тънката друга оферта беше на Бош 150лв. Бубините също са на добра цена в МП 70лв/бр.
Reply

#17
Калине, цената е същата както е посочена в сайта на МП т.е. 43.60лв.-комплекта и става 39.24лв. с отстъпката при показване на заверена за годината членска карта. Радвам се, че за първи път ще ползвам отстъпка от МП Big Grin :twisted: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#18
Стойо и да се обадиш като дойдеш, искам да те питам как се закрепват въпросните ветробрани за предните врати. Пък за изпроводяк - Заарска Гроздова :wink:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#19
Stanchoni Wrote:Стойо и да се обадиш като дойдеш, искам да те питам как се закрепват въпросните ветробрани за предните врати. Пък за изпроводяк - Заарска Гроздова :wink:

Станчо, м/у 9 и 9,30ч. ще съм в МП Ст.Загора, ако искаш може да се видим там. Смятам да не се бавя много, че ще ме чакат в Казанлък. Ветробраните се слагат много лесно. Пъхаш ги от вътрешната страна на рамката и слагаш металната скоба, която ги държи да не мърдат. След това вдигаш стъклото и си готов Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#20
Вече сложих новите свещи. На пръв поглед много се различават от тези, с които карах досега. Централния електрод се подава само на половин милиметър от изолатора :roll: , а страничните са доста тънки. Първоначалните ми впечатления са, че колата е малко по-мудна в ниските обороти. Утре ще тествам до СоФия и ще имам по-точна представа от вървенето на колата с тях и естествено разхода.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)