The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
къси свтлини- липсват

#1
здравейте,доста време не бях писал и ето отново проблем.
не ми работят късите.иначе имам габарити и дълги.
смених крушките проверих всички бушони.няма и няма къси.
казаха ми за някакво реле,но нямам никаква идея къде се намира.да неговорим че ако е изгориало незнам откъде да го взема.дайте съвет
колата е 460 турбо 1,7
Reply

#2
vladoboy Wrote:здравейте,доста време не бях писал и ето отново проблем.
не ми работят късите.иначе имам габарити и дълги.
смених крушките проверих всички бушони.няма и няма къси.
казаха ми за някакво реле,но нямам никаква идея къде се намира.да неговорим че ако е изгориало незнам откъде да го взема.дайте съвет
колата е 460 турбо 1,7

най вероятно проблема е в ключа за къси /дълги...,които е и за мигачите.можеш да го свалиш лесно и да го провериш с мултицет..ще се опитам да потърся схемата-

друг дефект за който се сещам е да се е стопил самия ключ и да се е увеличило разстоянието м/у контактните пластини в него.    


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#3
значи пропуснах да кажа че това стана след като ми падна акумолатора по моя вина бях оставил касетофона да работи цяла нощ.
Террорит това което ти си ми написал означавали че проблема не е в това реле дето аз предполагах.
значи като въртя копчето да мина от габарити на къси и се чува едно пукане,но неискат да се пуснат късите.това неозначава ли че проблема е поскоро в това копче отколкото в лоста за къси дълги,т.е. лостчето за мигачите.направо незнам какво да правя,сега прегледах и всички лостчета и копчета и те са наред.
Reply

#4
опрвено, оказа се че е от релето.
смених релето на късите с релето на дългите и сега ми работят късите,но нямам дълги.
това не е чак такъв проблем за момента.някой може ли да ми каже от къде мога да намеря и закупя такова реле-марката и модела са:ОМРОН-АА332
това само пише на старато
благодаря предварително
Reply

#5
Релето е стандартно с 4 извода , и можеш да си го купиш от всеки магазин за авточасти.
Reply

#6
ами незнам но моето което го свалих е с 5 извода.
ходих в "АУТО +" ,в младост 3 и ми казаха че нямат такова.
Reply

#7
Щом е с 5 извода, значи е с нормално отворен и нормално затворен контакт / ако наистина е реле/. Ако имаш възможност отвори старото и виж с какви контакти е. Ако не намериш ми прати снимка на мейла, трябва да имам такова/ имам цяла инсталация за 440/. Ще ти го подаря. Извинявам се, че рядко влизам в форума но си изгорих очите наскоро и не стоя много много пред компютъра.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)