The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
440 не мога да намеря съединител

#1
Здравейте колеги реших да сменям съединител свалих го и отидох с него в евро 07 но не можаха да открият подобен пробваха всички за рено и волво които имат но притискателния диск е различен званяха и из другите магазини и вносители но нямали и те за 2.0 двигател .Колата е с 2.0 двигател 95 година ако някои е бил в моето положение и намерил подходящ комплект моля дакаже каде ........... :gib: :gib: :gib: :gib:
Reply

#2
Приемам предложения и за комплект втора рака. Sad Sad Sad
Reply

#3
2,0 си е мотор на волво и няма нищо общо с рено.Номера на волво за комплект са 3344286,3344287,3344288,3344859,3270515 и 272443 / поне това излиза в ВИДА/.Тези номера ги дават и за 1,7 турбо моторите и на дизелите .Както виждаш и самите волво не знаят какъв съединител има на колата.Ако искаш прати номер на рамата за видим дали ще се конкретизират кой модел е твоя, но аз лично се съмнявам .И аз сменях преди 2 години на 480 турбо 93 г и имах същия проблем. Тогава в магазина ми извадиха 21 притискателни диска и нито един не ставашем/ мисля че оригиналния беше Валео к215/. Стана някъкъв неоригинален от 2.0 с лека корекция в един от водещите отвори.Иначе втората употреба я забрави- да сложиш нещо което я изкарало 30000км я не, при цена на труда за смяната 150- 200лв е абсолютна глупост. Ако не успееш да намериш нов притискателен диск по добре купи такъв на който вътрешната част / пластините и диска/ са същите и намери някой ковашко пресов цех , в който да ти го нитоват към твойта основа / тя не се износва и си е здрава/ със стоманени нитове. Реално така имаш нов диск, който съвпада монтажно на 100% и е със същата здравина като новия който ще купиш. Но това е краен вариант, но става.Правили сме го преди години във Варна за коли за които нямаше никави части / rover 3500 и jaguar XJS/.
Reply

#4
Само да поправя , че мотора си е баш на РЕНО , както и всички други мотори на 4xx включително и дизела.
PASSAT B4 2.0
Reply

#5
Номера на рамата е XLBKC313ESC669901. Чух 4е в пловдив имало няква фърма кадето ги рециклирвари някои да е ползвал услугите им ?
Reply

#6
Колега виждам че си от Стара Загора а и мисля че съм виждал твоята машина. Като за начало виж тук : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.scantechproducts.com/carparts/en/product-show/product-show-1.82.1.php?item=prod_prod-s1/4922" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.scantechproducts.com/carpart ... od-s1/4922</a><!-- m -->, ако си виждал твоя комплект феродов и притискателен диск за сравнение. Ако си ги познаеш мога да ти дам адреса на Скантех в България. Поне за комплектите за съединителите моето мнение е че са добри - продават марки като Sachs и Valeo. Освен това тези дни около 10-ти се очертава поредната среща на клон Стара Загора на Волво Клуб, така че заповядай - ще помогнем с каквото можем. Срещите се провеждат всяка втора събота или неделя на месеца на паркинга на стадион Берое. Ако имаш нужда от нещо друго като информация пиши на Л.С. Иначе като други варианти мога да ти предложа Тех-Ко : <!-- m --><a class="postlink" href="http://tech-co.net/read.php?lang=bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://tech-co.net/read.php?lang=bg</a><!-- m --> и Косер. Тех-Ко в Стара Загора е на Патриарха срещу бензиностанция Окей, а Косер е пак там, но в самия край на Патриарха като гледаш на север. Успех.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#7
Сещам се за случая на многоуважаемата EMETO1 - успех в търсенето колега, но няма да стане бързо & ефтино... :?
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#8
Намериха ми в евро07 комплект на ZAK или нещо от рода 450 лв дано да пасне щото и преди ми намериха LUK но притискателния не пасваше.Ако и този не стаене ше я разпродам на части писна ми :minigun: :tfrag: :tfrag: :gib:
Reply

#9
Колега не се отчайвай, винаги има решение - въпрос на пари и търпение. А машината ти е много красива, поне от 4хх серия които съм виждал аз.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#10
Да и аз си я харесвам грижасе за нея от ни6то не я лишавам а те как ми се отплаща Cry
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)