The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честит първи сняг!

#21
Като гледам няма нещо много желаещи. Sad

#22
Страх ги е колегите а и на никой не му се правят ремонти в тия трудни времена .
ДА АМА АЗ СЪМ НАВИТ!!!!!!!!
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree

#23
Е толкова ли ще си потрошат колите и то на лед.Някои ги трошат на асфалта а на лед ги е страх.Това не мога си го обесня :roll:

#24
А и нее важно колко души ще сме важното е купон да става.Ако греша ме поправете :lol: :lol: :lol:

#25
IVANHOW Wrote:А и нее важно колко души ще сме важното е купон да става.Ако греша ме поправете :lol: :lol: :lol:
Така си е аз съм на линия за през уикенда които желае може да доиде да си направим КЕФА .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree

#26
Както гледам маи ще бъдем само двамата.Но това не пречи да си ньправим шоуто.даи някав телефон на лич на за да се доуточним ::beer::

#27
Колега телефона ми е вивателски 0876 308858.
Под Юндола на 7км имам вила в местноста Яденица Дет се вика по път ни е . ::beer::
А до там пътя е планински и е с много завои идеално е за дрифт и ВРЦ
Между другото на 11 07 2012г по този път ще се проведе първото ВРЦ в България от календара на ФИА.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree

#28
не сам много запознат с тоя раион но все пак що да не пробвам.ас сам от софия и за тва

#29
До белово се стига много лесно палиш кънките фащаш АМ Тракия караш 44км само направо после се отбиваш през Мирово и Костенец и си в Белово
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree

#30
е то било близо.ас мислех 4е е към пловдив.но явно пак сам се объркал.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)