The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Една по-различна тема

#11
Скоростната кутия е слаба .И дизайна на по старите модели е ужасен.
Reply

#12
Скоростната кутия е слаба .И дизайна на по старите модели е ужасен.
Reply

#13
На мойта най не харесвам, че е ниска, това много ме дразни Confusedhock:
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#14
На мойта най не харесвам, че е ниска, това много ме дразни Confusedhock:
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#15
Млако по-твърда ми е, все пак карах Ситроен :lol: . Иначе при маневри, ако не си свикнал на огледала, се налага да свикнеш, малка видимост има ако се ползва задното стъкло. Добе е все пак, че огледалата са супер. :lol:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#16
Млако по-твърда ми е, все пак карах Ситроен :lol: . Иначе при маневри, ако не си свикнал на огледала, се налага да свикнеш, малка видимост има ако се ползва задното стъкло. Добе е все пак, че огледалата са супер. :lol:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#17
малко са познати, сравнително скъпа поддръжка и малоумни майстори Confusedhock:

иначе за мен 850, V70, ХС 70 са съвършенни
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
малко са познати, сравнително скъпа поддръжка и малоумни майстори Confusedhock:

иначе за мен 850, V70, ХС 70 са съвършенни
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
Привет!
Аз като човек, който от няма и два месеца имам вземане-даване с тази велика марка искам да сподемя, че драскотини по патината за мен са недопустимото за този клас автомобили /4хх/ скърцане на табло, жабка, седалки и други потропвания. Карах 5 г. преди това Опел Кадет и го бях докарал до там да скърца и трака /основно арматурното табло/ по-малко отколкото сега Волвото. Сега работа по тоди въпрос и с настоящата 460-ца. :?
Както споделя и АСЕ по-горе придърпва/прихлопва ми като пусна съединителя по-рязко. Сякаш целия двигател се мести. Уж смених тампона за него - няма ефект. АСЕ казва, че е от скоростната кутия, но според мен е нещо по съединителя. Така ми се разхлабваше един болт едно време на Опелчето /на скоростната кутия/.
Какво ще кажете по този втори въпрос?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#20
Привет!
Аз като човек, който от няма и два месеца имам вземане-даване с тази велика марка искам да сподемя, че драскотини по патината за мен са недопустимото за този клас автомобили /4хх/ скърцане на табло, жабка, седалки и други потропвания. Карах 5 г. преди това Опел Кадет и го бях докарал до там да скърца и трака /основно арматурното табло/ по-малко отколкото сега Волвото. Сега работа по тоди въпрос и с настоящата 460-ца. :?
Както споделя и АСЕ по-горе придърпва/прихлопва ми като пусна съединителя по-рязко. Сякаш целия двигател се мести. Уж смених тампона за него - няма ефект. АСЕ казва, че е от скоростната кутия, но според мен е нещо по съединителя. Така ми се разхлабваше един болт едно време на Опелчето /на скоростната кутия/.
Какво ще кажете по този втори въпрос?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)