The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tекстилни вериги?!?!?

#11
За пръв път виждам такова нещо. Като гледам клипчето почвам да се замислям дали да не взема да ги пробвам.
Reply

#12
Iliev Wrote:...поста на Vavo силно ми прилича на скрита реклама 8)

не е скрита, а си е направо явна. Подвизава се по всички форуми и се хвали за едно и също, колко добр евършели работа на Банско и как гърците все с такива идвали. Малката подробност обаче е, че в Банско няма достатъчно сняг за вериги. Навсякъде е доста заледено, но с добри зимни гуми и по малко келешлък се шофира абсолютно нормално.
И на мен ми е интересно какъв ще е ефекта от тези вериги. Иначе аз си познавам "мечата стъпка" и зимно време си я ползвам най-редовно.
Reply

#13
Порових по форумите и май тия вериги са само някакъв начин за лесна печалба. Навсякъде има по един новорегистриран да ги хвали, но реално видях мнение на човек който си е купил такива от чужбина и твърди, че се скъсали много бързо. Освен това пробвах колата си и твърдя, че без вериги и с добри зимни гуми газя сняг до момента, в който колата не легне по корем, така че веригите май са безмислени.
Reply

#14
Тези в Autosock.bg са норвежки. В Практикер продават съвсем други, някакви китайски, дето ми намирисват на менте.
Reply

#15
e защо тогав ацените им са почти еднакви :roll: :gib: Confusedhock:
Reply

#16
е как еднакви бе колега едните 150 лева другите 70 каде е киро на кириа ....... Smile
Reply

#17
Аз, като първо поколение шоп, родом от София, твърдо заявявам, че от Искъро по глибоко нема, от Витоша - по-високо нема и от железните вериги по-убаво нема. Първата ми работа, като сменя летните гуми със зимни е да метна и торбата с веригите в багажника. Те там нито хляб, нито вода искат и досега никога не са ми били в повече. Може веднъж да ми се наложи да ги ползвам, но винаги знам, че ще стигна там, закъдето съм се запътил, независимо от снежната обстановка. Вярно, моята кола не е нова, но въпреки това, досега веригите не са ми причинявали абсолютно никакви щети, въпреки че ми се е слувало да скъсам верига в движение.
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#18
Moxy Wrote:Аз, като първо поколение шоп, родом от София, твърдо заявявам, че от Искъро по глибоко нема, от Витоша - по-високо нема и от железните вериги по-убаво нема. Първата ми работа, като сменя летните гуми със зимни е да метна и торбата с веригите в багажника. Те там нито хляб, нито вода искат и досега никога не са ми били в повече. Може веднъж да ми се наложи да ги ползвам, но винаги знам, че ще стигна там, закъдето съм се запътил, независимо от снежната обстановка. Вярно, моята кола не е нова, но въпреки това, досега веригите не са ми причинявали абсолютно никакви щети, въпреки че ми се е слувало да скъсам верига в движение.


Колега, аз не съм шоп, но действам по същия начин, като теб - сложа ли зимните гуми, слагам и веригите. На няколко пъти ми се е налагало да ги ползвам и до сега не са ме предавали.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#19
Moxy Wrote:твърдо заявявам, че от Искъро по глибоко нема, от Витоша - по-високо нема и...

И от "Левски" по-силен нема.... Big Grin Big Grin Big Grin
Майтапче Tongue


Веригите са хубаво нещо,но да си призная още не съм ги ползвал,и си седят в багажника на Дани...,която пък не ходи никъде с колата Big Grin
Вместо вериги,аз си мечтая за лебедка ,голям крик,и здрави подложки за OFF-ROAD Big Grin
Много обичам да разхождам "Сребърната Стрела" из гората.... :wink: ,но миналата зима закъсах,защото не прецених че пътя може да има дълбоки коловози :roll: ,и да потъна в тях :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#20
Ей това също е вариант, ама кой знае колко коня трябват,...а и как ли ще гори.. Big Grin <!-- m --><a class="postlink" href="http://vbox7.com/play:7c9959ba" onclick="window.open(this.href);return false;">http://vbox7.com/play:7c9959ba</a><!-- m -->
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)