The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tекстилни вериги?!?!?

#21
Искам само да попитам колегата gadnia_metal, без никакво намерение да се заяждам, да ми обясни по кои "всички форуми" се подвизавам и да ми даде линк или копиран текст къде точно съм написал че "гърците все с такива идвали". Ще съм му благодарен. Мерси.
Reply

#22
Айде почна се...Мога да потвърдя, че по форумите има все новорегистрирани, със сходни потребителски имена, които твърдят, че гърците идват с такива вериги и как веригите били много добри. Нищо лично и не искам да измествам мнението на метала.. Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#23
Абре Vavo ....,те всички колеги видяха в твоя пост "скрита реклама",само ти не :?
Ай стига де... :wink:


Регистриран на: 19 Юни 2009 23:38
Първо мнение-тема в "Купува" на 21 Юни 2009 08:43
Второ мнение "Тектилни вериги" на 09 Фев 2010 22:47

Следвашите мнения ги давай по-сериозно :roll:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#24
няма да влизам в противоречия. Ако съм те объркал извинявай. Казах го по принцип, защото ми писна да ме правят на идиот. След като цял месец вече яко вали защо няма никъде нито една снимка на гърци с текстилни вериги? По всички медии говорят за тежките зимни условия и никъде по репортажите не видях чужда кола с такива вериги. Лично прекарах почти седмица в Банско и не видях никойда се движи с такива. Добрите зимни гуми вършат много по добра работа. За тежки случай "мечата стъпка" са просто незаменими. Много моля ако някой види да вземе да ги снима

Peace: Make love, not war
Reply

#25
Назнам за Вас,но Аз сефте чувам,някой да слага "МЕЧА СТЪПКА" на сноуборда...при екстрени ситуации.
А когато видя някой да слага текстилни вериги на ските ,ще го наснимам.
Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#26
Ти се смееш, ама текстилни вериги за ски има и те със сигурност са доста по-разпространени от тези за коли. На туринг-ските се слагат отдолу едни такива велурени чохълчета, за да можеш да се катериш с тях нагоре по баирите. Като стигнеш до горе, събуваш веригите и - айде надолу.
There's someone in my head but it's not me...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)